Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі, в період воєнного стану триває підтримка бізнесу, за сприяння міської влади прогресивні підприємці нашого міста долучаються до урядових та міжнародних грантових програм на розвиток власної справи»

  10 Червня 2024, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  За результатами спільної роботи за державною програмою єРобота з початку 2024 року 154 суб’єкти господарювання міста подали заявки на отримання грантових коштів, 106 – отримали підтвердження про фінансову підтримку з очікуваним обсягом фінансування на суму 26,7 млн грн.

  Ю

  В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з питань підтримки міського бізнесу у ході якої безпосередньо поспілкувався з переможцями грантової програми, які вже отримали кошти на розвиток власного бізнесу та здійснюють підприємницьку діяльність у Металургійному районі.

  Металургійний район входить у трійку лідерів з залучення підприємців у грантових міжнародних та вітчизняних програмах. Перше місце посідає Довгинцівський район, Покровський - на 2 місці.

  «У Кривому Розі, в період воєнного стану триває підтримка бізнесу, за сприяння міської влади прогресивні підприємці нашого міста долучаються до урядових та міжнародних грантових програм на  розвиток власної справи. Ми допомагаємо суб'єктам господарювання впроваджувати свої бізнесові проєкти із залученням  коштів вітчизняних та міжнародних грантів. Прагнемо максимально об'єднати наші зусилля, допомогти підприємцям консультаціями, щоб в Кривий Ріг були залучені ресурси для розвитку місцевого бізнесу, а значить, і всього нашого міста. І це має свій результат – у 2024 році вже 69 суб’єктів господарювання отримали гранти на ведення господарської діяльності на суму понад 16,1 млн грн. Це і державні і міжнародні грантові програми. Крім того, це  - не лише внесок у зміцнення економіки міста, але, в першу чергу, робочі місця,  яких заплановано створити понад 170», - зазначив Ю.Вілкул.

   

  В Металургійному районі з початку року 36 суб’єктів господарювання подали заявки за програмою єРобота, 15 отримали підтвердження про фінансову підтримку з очікуваним обсягом фінансування на суму 3,6 млн грн.

  ФОП, Снісаренко Валентин, директор магазину «Теплокомфорт» сказав: «Незважаючи на війну, магазин не закривався. Але, додаткового фінансування для розвитку бізнесу не вистачало. Тому, було прийнято рішення взяти участь в державній грантовій програмі «єРобота: Своя справа». Склав проєкт, захистив бізнес-план, та в січні 2024 року отримав підтвердження щодо надання гранту у сумі 250 тис. грн. Завдяки цим коштам, орендовано нове просторе приміщення, придбано меблі, стелажі та вітрини, закуплено товар. В асортименті магазину товари для ремонту та монтажу системи водопостачання, водовідведення та опалення: насосне обладнання, водонагрівачі, колонки, бойлери, радіатори опалення, конвектори; санітарно-технічні вироби: душові кабіни, ванни, мийки, змішувачі різних видів, інсталяції та ін. Крім того, розширення бізнесу дало можливість створити три нових робочих місця та надавати нові послуги, зокрема з фільтрації води, що наразі доволі актуально».

  Олена Миколенко, текстильний декоратор також переможниця урядової грантової програми «єРобота», поділилася досвідом та показала очільнику міста свій об’єкт бізнесу. «З початком війни постачальників тканин та клієнтів було втрачено, салон штор «Line style» прийшлося закрити. Саме завдяки державній грантовій програмі на розвиток власної справи, з’явилась можливість залучити додаткове фінансування та відновити діяльність. Подала заявку на участь в програмі, захистила бізнес-план, а в січні 2024 року отримала підтвердження фінансування в сумі 150 тис. грн. Дуже вдячна такій програмі й раджу всім долучатися. За грантові кошти було придбано меблі, обладнання та матеріали для відновлення роботи салону. Відповідно до умов гранту створено нове робоче місце».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг