Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Кривий Ріг – лідер в Україні із соціальної підтримки воїнів та ветеранів АТО, у місті збережені і розширені міські програми допомоги військовослужбовцям і їх сім'ям

  1 Липня 2021, 11:42 Поділитися

  На засіданні Х сесії Криворізької міськради депутати підтримали всі рішення, які стосувалися соціальної підтримки учасників АТО.

  Кривий Ріг – лідер в Україні із соціальної підтримки воїнів та ветеранів АТО, у місті збережені і розширені міські програми допомоги військовослужбовцям і їх сім'ям

  «Аналізуючи програми соціальної підтримки воїнів АТО\ООС та сімей загиблих, варто зазначити, що інші міста значно відстають у цій роботі. Наприклад у Запоріжжі та Кропивницькому одноразова допомога воїнам складає 3 тис. грн, в Одесі – 4 тис. грн, в Бердянську 2,5 тис. грн. Тоді, як у нашому місті, така допомога складає 5 тисяч грн» – зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики міськвиконкому.

  У місті вже 8-й рік поспіль реалізується унікальна програма підтримки учасників АТО/ООС і членів їх сімей. За цей період із міського бюджету виділено понад 219 млн грн. Крім того, у 2021 році на соціальну підтримку вищезазначених категорій у міському бюджеті передбачено 46,5 млн грн. В тому числі, на виплату матеріальної допомоги, харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, надання медичних послуг тощо.

  Минулого року в програмі соціального захисту було розширено перелік категорій громадян. Допомогу з міського бюджету почали отримувати: бійці-добровольці – по 5 тис. грн; особи, прирівняні до учасників бойових дій – по 3 тис. грн та діти, які постраждали внаслідок бойових дій та збройних конфліктів на сході України – по 5 тис. грн. На даний час у місті таких дітей 343. 

  Місто не залишає та допомагає учасникам бойових дій та членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення АТО або перебувають у полоні. На виплату одноразової та щомісячної матеріальної допомоги УБД, родинам загиблих криворіжців, зниклих безвісти або полонених військовослужбовців в зоні АТО/ООС за останні чотири роки коштом бюджету профінансовано 132 млн 411 тис. грн.

  Крім того, родини військовослужбовців, які загинули (померли) в зоні проведення АТО/ООС отримують додаткову знижку на оплату житлово-комунальних послуг.

  Теги
  • #соціальне