Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У Кривому Розі до Дня Конституції мер Костянтин Павлов вручив перші паспорти юним криворіжцям

  25 Червня 2021, 14:02 Поділитися

  У Кривому Розі пройшли міські урочистості з нагоди Дня Конституції.

  У Кривому Розі до Дня Конституції мер Костянтин Павлов вручив перші паспорти юним криворіжцям

  Вітаючи земляків міський голова Костянтин Павлов зазначив: «Нехай це свято об’єднає нас у бажанні змінити життя на краще, мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові демократичної, незалежної України. Нехай ніколи не залишає нас віра в світле майбутнє країни, рідного Кривого Рогу, гідне життя громадян, щасливий завтрашній день наших дітей».

  У рамках відзначення 25-ї річниці Конституції України відбулася ще одна урочиста подія: мер Костянтин Павлов вручив 13 юним криворіжцям їхні перші паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

  Звертаючись до юнаків та дівчат, міський голова сказав: «Цей день у вашому житті – своєрідна посвята в повноправні громадяни нашої держави. Сподіваюсь, він стане пам’ятною подією для вас! Саме вам дбати про розвиток нашої громади «вже завтра», спираючись на добрі справи, здобутки сьогодення.

  Я хочу побажати вам бути гідними громадянами нашої країни та завжди пам’ятати, що за паспортом ви – громадянин України, і в той же самий час в душі – криворіжець! Гідно несіть ці звання!».

  «Сьогодні особлива подія у моєму житті і надзвичайно приємно, що сам мер вручив мені найважливіший документ – мій перший паспорт», – поділився враженнями Данило Іванов.

  Україна одна з перших країн у світі, яка реалізувала цифрові паспорти і перша в світі надала їм такі ж юридичні права у смартфоні.

  «Переконаний, що ви будете активними користувачами електронних державних та муніципальних сервісів. Всі ми прагнемо до зручностей життя «без паперів» і рухаємося у цьому напрямку», – резюмував Костянтин Павлов.

  Теги
  • #день конституції