Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Костянтин Павлов: «Кривий Ріг отримав ще 21 сучасну машину "швидкої" – разом з міськими програмами ремонту лікарень та придбання сучасного обладнання це – реальне зміцнення бази охорони здоров'я»

  24 Червня 2021, 13:03 Поділитися ЦИТАТА

  21 сучасна карета швидкої допомоги на базі французьких автомобілів марки Citroen Jumper забезпечені всім необхідним для якісної роботи медиків: автомобілі обладнані усіма приладами для моніторингу стану діяльності серцево-судинної та дихальної систем, проведення інфузійної терапії в процесі транспортування хворого, проведення базової серцево-легеневої реанімації з використанням дефібрилятора.

  Костянтин Павлов: «Кривий Ріг отримав ще 21 сучасну машину "швидкої" – разом з міськими програмами ремонту лікарень та придбання сучасного обладнання це – реальне зміцнення бази охорони здоров'я»

  На врученні автомобілів медикам мер міста Костянтин Павлов сказав: «Вітаю медиків та всіх криворіжців з такою приємною та гарною подією. Дійсно, для того щоб розвивалося та працювало місто, необхідно єднання зусиль усіх рівнів. 21 машина «швидкої» сьогодні – це обласна програма. 12 машин, отриманих раніше – це завдяки підтримці Народного депутата України Юрія Корявченкова та його колег нардепів. У нас великі плани на реконструкцію медичних закладів, придбання нового медичного обладнання. На це з початку року вже спрямовано з міського бюджету більше 100 млн грн. Я вдячний медикам за вашу працю, за те, що ви допомагаєте людям. Комфортної вам роботи на нових «швидких», а водіям «ні цвяха, ні жезла!».

  Завідувач Криворізької станції екстреної медичної допомоги Анатолій Бійовський зазначив: «Машини типу «В» підходять для лікарської та фельдшерської допомоги. Тому що «швидкі» мають у медичному салоні повний набір необхідного устаткування. Зокрема, засоби дихальної підтримки та моніторингу серцево-судинної системи пацієнта. Встановлені два 10 літрові кисневі балони, інгалятори, вмонтований пристрій для підігріву рідини та інше сучасне обладнання для якісної першої допомоги. Машини будуть працювати на всіх підстанціях швидкої медичної допомоги Кривого Рогу».

  Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук сказав: «Сьогодні ми передаємо 21 нову машину. Це вже друге оновлення автопарку за цей рік. У лютому 12 машин «швидкої» передали нардепи ПП «Слуга Народу». У Кривому Розі працює 54-55 бригад, тому фактично склад машин оновлено на 50%. Нові «швидкі» – це збережені життя, це – комфорт у роботі, це – хвилини порятунку хворого. Я впевнений, що до кінця року ми поповнимо автопарк швидкої ще на 28 одиниць. Це буде 100% нових «швидких».

  Завдяки проведеній міською владою комплексній роботі у Кривому Розі вже реалізовано низку важливих медичних проєктів: у рамках муніципальної програми «Стоп–інфаркт» відкрито сучасний кардіологічний центр із двома ангіографічними відділеннями у дев’ятій лікарні, після передачі лікарень із обласного підпорядкування місту відремонтовано 10, 11 лікарні, лабораторія у «шістнадцятці», у багатопрофільній лікарні №2 запрацювало сучасне відділення блоку амбулаторного гемодіалізу, відкрито ще одне ангіографічне відділення. У місті створена та функціонує потужна мережа амбулаторій практики сімейної медицини, їх наразі 50. Коштом міського бюджету всі вони оснащені необхідним обладнанням, меблями, працюють аптечні пункти, є автомобілі для відвідування на дому.

  Топ-проєкти 2021: капітальний ремонт інфекційної лікарні з облаштуванням сучасної клініко-діагностичної лабораторії, що здатна робити за добу близько 100 ПЛР-досліджень на коронавірус; ремонт у міськлікарні №3, часткова реконструкція у «тисячці» та відкриття амбулаторії в Тернівському районі по вулиці Сірка.

  Станція швидкої допомоги обслуговує 850 тис. людей у Кривому Розі, Жовтих Водах, Софіївському, Апостолівському, П’ятихатському, Широківському та Криворізькому районах, вона має вісім підстанцій у кожному районі міста, 54-56 бригад здійснюють щоденні виїзди, всього – 970 співробітників на самій станції і всіх підстанціях.

  Перший заступник голови облдержадміністрації Орлов сказав: «Ми стали свідками важливої події, адже оновлення техніки швидкої медичної допомоги Кривого Рогу відбувалося у 2012-2014 роках. Тому такі події дуже важливі для міста. У 2021 році ми ще отримаємо нові машини. І надалі будемо продовжувати цей шлях, щоб медики працювали на сучасному та комфортному обладнанні та якісно обслуговували мешканців міста».

  Народний депутат України Юрій Корявченков зазначив: «Вже на 50% оновлено парк «швидкої» у Кривому Розі і я впевнений, що за підтримки Президента Володимира Зеленського та облради до кінця року оновимо його на 100%».

  Теги
  • #швидка допомога