Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Незважаючи на складнощі воєнного часу, продовжуємо підтримку лікарень в оснащенні та ремонтах. У рамках соціального партнерства міста та групи Метінвест буде зроблено модернізацію і у міській лікарні №3»

  28 Червня 2023, 13:30 Поділитися

  У Кривому Розі стабільно працюють усі медзаклади як первинної (амбулаторії), так і вторинної ланки (лікарні). Створено потужну госпітальну базу для надання допомоги пораненим, а у подальшому – їх реабілітації. Лікарні забезпечені всім необхідним, Радою оборони міста створено стратегічний запас медикаментів. Також, заклади забезпечені потужними генераторами на випадок перебоїв із електроенергією.

  О

  Навіть у надзвичайно складних умовах воєнного стану у місті проводяться ремонти медзакладів. Торік було відремонтовано дві амбулаторії на житломасиві Інгулець та Довгинцівському районі по вулиці Мухіної, у другій міській лікарні відремонтовано приміщення під ангіограф, здійснюється реконструкція приймального відділення. У співпраці міської влади та УФСІ проводиться капітальний ремонт кардіологічного відділення міської клінічної лікарні №2, також планується найближчим часом ремонт у міськлікарні №5. Крім того, у цьому ж закладі на другому поверсі буде облаштовано відділення для реабілітації поранених. 

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул разом із операційним директором групи Метінвест Олександром Мироненком, провели робочу нараду у лікарні №3.

  Олександр Вілкул наголосив: «Незважаючи на всі складнощі воєнного часу, криворіжці повинні отримувати якісне медобслуговування. Також, під час війни Кривий Ріг став надійною госпітальною базою. Через наші лікарні пройшло більш ніж 20 тисяч як поранених так і бійців, яким було потрібне різне лікування. І тому, дуже важливо зараз реалізувати проєкти в галузі медицини – працюємо по декількох закладах. По 3-й лікарні реалізуємо проєкт разом з компанією «Метінвест». Це – гроші по Програмі соціального партнерства, яка багато років діє у нас у місті. Цього року буде зроблено досить багато робіт і в наступних роках продовжимо реконструкцію цієї міськлікарні».

  Олександр Мироненко, операційний директор Метінвест Холдингу сказав: «Сьогодні ми прибули оглянути перед початком реконструкції лікарню №3. Плануємо тут розпочинати вже за декілька тижнів відновлювальні роботи, які будуть стосуватися будівлі поліклініки. Це буде заміна фасаду, вікон, приймальна група буде відремонтована капітально, ліфт, а також будуть виконані інші роботи з благоустрою прилеглої території. Ми розуміємо, що зараз такий час, коли стан лікарень є дуже важливим, тому як соціально-відповідальний бізнес вирішили долучитись до відновлення цієї лікарні. Загальна вартість робіт – близько 40 млн грн. Орієнтовно, завершити роботи планується всередині осені цього року». 

  Після наради у лікарні голова Ради оборони міста Олександр Вілкул з Олександром Мироненком відвідали одну з військових частин, поспілкувалися з бійцями та передали військовим необхідне обладнання.

  Довідково: За останні роки у Кривому Розі створена та функціонує потужна мережа амбулаторій практики сімейної медицини, їх на сьогодні 50. В рамках муніципальної програми «Стоп-інфаркт», відкрито кардіологічний центр із двома агіографічними відділеннями у дев’ятій лікарні, після передачі лікарень з обласного підпорядкування місту відремонтовано 10, 11 лікарні, лабораторія у «шістнадцятцій», у багатопрофільній лікарні №2 запрацювало сучасне відділення блоку амбулаторного гемодіалізу, відкрито ще одне ангіографічне відділення. Капітально відремонтована клініко-діагностична лабораторія інфекційної лікарні. 

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #лікарні
  • #ремонт