Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Олександр Вілкул: «В умовах воєнного стану ми продовжуємо допомогу криворіжцям - з 1-го серпня ще майже 30 тисяч криворізьких сімей матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори від міста»

  30 Липня 2022, 18:43 Поділитися

  З травня вже 84 тисячі криворізьких родин отримали безкоштовні продуктові набори.

  Олександр Вілкул: «В умовах воєнного стану ми продовжуємо допомогу криворіжцям - з 1-го серпня ще майже 30 тисяч криворізьких сімей матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори від міста»

  У Кривому Розі, в рамках комплексної програми соціального захисту мешканців, з травня поточного року вразливі верстви населення отримують безкоштовні продуктові набори. За ініціативи начальника  Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула вже вдруге розширено категорії криворіжців, які мають можливість отримати допомогу від міста. 

  «В умовах воєнного стану Кривий Ріг продовжує підтримувати своїх мешканців. Вже 84 тисячі криворізьких родин із найбільш незахищених категорій отримали безкоштовні продуктові набори від міста. Ми разом з міською владою переглянули список категорій населення, які потребують підтримки та допомоги в цей складний час і прийняли рішення про його розширення. Тепер - 37 категорій, замість 26. Відповідно, ще майже 30 тисяч криворізьких сімей матимуть можливість отримати безкоштовні продуктові набори. Ми робимо все можливе аби допомогти криворіжцям в цей нелегкий час», - зазначив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

  Таким чином, з 1 серпня до списку категорій криворіжців, які матимуть можливість отримати продуктові набори додаються:

  - сім’ї загиблих, померлих військовослужбовців у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України;
  - сім’ї військовослужбовців, родичі яких перебувають у полоні;
  - сім’ї військовослужбовців, у складі яких є учасники бойових дій –  воїни-інтернаціоналісти;
  - сім’ї військовослужбовців, у складі яких є учасники бойових дій;
  - сім’ї, у складі яких є потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорій 2Б, 3Б;
  - сім’ї, у складі яких є особи з інвалідністю під час проходження військової служби, на яких поширюється чинність Закону України «Про соціальний і правовий статус військовослужбовців та членів їх сімей»;
  - сім’ї, у складі яких є отримувачі допомоги  при народженні дитини;
  - сім’ї, у складі яких є отримувачі пенсії та допомоги по втраті годувальника на дітей;
  - прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу;
  - сім’ї, у складі яких є працівники комунальних установ соціальної сфери, що утримуються коштом Криворізької міської територіальної громади;
  - сім’ї, у складі яких є отримувачі допомоги по безробіттю (перебувають на обліку в службі зайнятості, як отримувачі допомоги).

  З 1 серпня криворіжці вказаних вище категорій можуть отримати набори щоденно, в робочі та вихідні дні з 8:00 до 17:00 години у 27 пунктах видачі.

  Ті криворіжці, яким видача була визначена у відповідності з раніше прийнятими рішеннями за 26 категоріями, але які її ще не отримали, також можуть отримати пакунки у зазначених пунктах видачі.

  Список раніше визначених категорій на перших двох етапах можна переглянути тут: https://kr.gov.ua/ua/news/pg/270622129533410_n/.

  Сім’ї, які можуть бути віднесені до декількох категорій, отримують продуктовий набір тільки в одній з перелічених категорій, за їх вибором.

  З питань видачі продуктових наборів, а саме: роботи та дислокації пунктів, категорій криворіжців можна звертатися до Контакт-центру за телефоном 15-20 та (056)499-15-20 або https://spilkuisia.kr.gov.ua.

  «Шановні земляки! Не потрібно хвилюватися, прокидатися рано та  займати черги на пунктах в перші дні. Гарантую - всі, хто мають право на отримання продуктових наборів, обов’язково їх отримають у зручний для вас час у будь-який день тижня», - підкреслив Олександр Вілкул.

   

  Замовник: КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #вілкул
  • #допомога
  • #продуктовий набір
  • #військова адміністрація