Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В. Третяк: «Усі військові частини Криворізького гарнізону забезпечені бронежилетами на 100%»

  3 Травня 2022, 10:00 Поділитися

  Закуплено, виготовлено та надано військовим понад 10 000 бронежилетів. Усі військові частини Криворізького гарнізону – підрозділи Збройних Сил, батальйони територіальної оборони, Національна гвардія та інші частини та підрозділи повністю забезпечені бронежилетами на сто відсотків.

  В

  Про це повідомила Вікторія Третяк, заступниця начальника Військової адміністрації Кривого Рогу.

  «Роботу із забезпечення бронежилетами наших хлопців Військова адміністрація міста розпочала буквально з перших днів війни. Хоча це – не специфічна функція Військової адміністрації. Почали, як і багато іншого, у буквальному значенні слова, з нуля. Тому що навіть більш-менш середніх партій хороших бронежилетів усередині країни просто не було. Ні за які гроші. Просто не було й усе.

  Тоді, два місяці тому, начальник Військової адміністрації Олександр Вілкул організував роботу одразу за декількома напрямками – від закупівлі за кордоном до власного виготовлення у Кривому Розі. Причому, їм було поставлено жорстку умову – жоден бронежилет не повинен був бути відправлений нашим хлопцям без відстрілу пластин. І справді, відстрілювалася не просто кожна партія, а кожен бронежилет.

  Також, грамотно було організовано і розподіл «броників». Насамперед – на передову та найнебезпечніші ділянки. Потім – на 2-й 3-й, 4-й і т. д. рубежі оборони. Правильне було рішення, хоча деякі диванні генерали і піднімали паніку в мережах, що потрібно ось прямо зараз і в першу чергу везти на блокпост в Саксаганському або Тернівському районі.

  Працювали щодня. І ось – 10 000+. А ще постійно допомагаємо військовим частинам, які воюють на Сході та інших напрямках», – повідомила В. Третяк.

  Теги
  • #військові
  • #бронежилет
  • #військова адміністрація