Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В. Третяк: «Ми – одна країна! Кривий Ріг надає допомогу жителям прифронтових територій, містам та областям, де особливо важко»

  4 Травня 2022, 15:15 Поділитися

  На сьогоднішній день Військовою адміністрацією вже відправлено понад тисячу тонн різних вантажів. Про це повідомила Вікторія Третяк, заступниця начальника Військової адміністрації Кривого Рогу.

  В

  «На жаль, через підлу агресію російської федерації, багато населених пунктів Криворізького району опинилися в прифронтовій зоні. Ще більше постраждали громади Херсона, які були під окупацією. Наразі орки щодня продовжують обстріли, б'ють по мирних об'єктах, руйнують інфраструктуру. Самостійно місцеві громади просто не в змозі впоратися із викликами війни.
  У цих умовах начальником військової адміністрації Олександром Вілкулом з самого початку було ухвалено рішення надавати допомогу мешканцям Криворізького району та звільненій території Херсонської області. Тому що ми - одна країна і всі маємо допомагати один одному!
  Допомога надавалася і продовжує надаватися одразу за декількома напрямками:

  1. Це – відбудова   зруйнованої інфраструктури. Відновлюється енергопостачання. Спочатку були надані генератори, щоб люди не сиділи без світла, потім проводилося відновлення ЛЕП. Відновлювали водо- та газопостачання. Була організована доставка обладнання та будматеріалів. Захоплююсь нашими спеціалістами, які часто працювали, фактично, під обстрілами.

  2. Допомога в евакуації тих людей, які вирішили поїхати. Відправляли не просто міські автобуси, а й швидкі, щоб супроводжувати хворих та старих людей.

  3. Гуманітарна допомога. Рашисти з перших днів блокували підвіз навіть найнеобхіднішого, у тому числі, й ліків та харчування для дітей. Кривий Ріг прийшов на допомогу. Продукти харчування, ліки та засоби гігієни пішли до героїчної Баштанки, Нововоронцовки, Мар'янського та інших населених пунктів. На сьогоднішній день Військовою адміністрацією вже відправлено понад тисячу тонн різних вантажів.

  4. Допомога у вирішенні соціальних питань. Наприклад, із виплатою пенсій людям похилого віку у звільнених селах, яка була просто паралізована і люди сиділи без грошей. Було вирішено питання із розвезенням готівки. Іноді це були цілі спецоперації під ворожим обстрілом.

  5. Дбаємо про тих, хто виривається до нас із окупації або їде з-під обстрілів. У Кривому Розі організовано цілу систему допомоги від прийому в «Народному домі», допомоги соціальних працівників, видачі продуктових наборів до розселення у спеціально обладнаних школах та дитсадках.

  Я бачила, як у людей, які там живуть, біля фронту, зміцнюється надія і віра в нашу перемогу, коли вони розмовляють з Олександром Вілкулом. І знають, що їм обов'язково допомагатимуть.
  Надаємо допомогу і тим областям, де також була і залишається особливо важка ситуація – Київській, Харківській, Миколаївській. Тільки в Харків, що героїчно б'ється, доставили понад 50 тонн вантажів. Тому що не можна інакше», - повідомила В.Третяк.

   

  Теги
  • #гуманітарна допомога