Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У зв’язку із воєнним станом у країні в Кривому Розі в школах ще на тиждень буде продовжено канікули – з 14 по 19 березня

  11 Березня 2022, 15:33 Поділитися

  В Україні продовжується війна, зберігається реальна загроза для життя і здоров’я учасників освітнього процесу, по кілька разів на день у місті оголошується повітряна тривога, багато хто з вчителів та учнів, наразі, переїжджає до інших міст і країн. В таких умовах організувати якісний освітній процес в очному та дистанційному форматі немає можливості.

  У зв’язку із воєнним станом у країні в Кривому Розі в школах ще на тиждень буде продовжено канікули – з 14 по 19 березня

  Тому, ураховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, з метою збереження життя і здоров’я дітей та працівників закладів освіти, продовжено термін вимушених канікул на тиждень – 14.03 по 19.03.2022.

  В. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул сказав: «В цих умовах, коли ворог підступає до міста, коли проводиться евакуація з деяких мікрорайонів, ми маємо дбати перш за все про збереження життя та здоров’я учнів та вчителів. Тому, вимушені канікули продовжені ще на тиждень – з 14 по 19 березня. Наприкінці наступного тижня, відповідно до ситуації, ми приймемо рішення щодо продовження вимушених канікул або переведення дітей на дистанційну форму навчання. А поки ми боронимо наше місто та робимо все для безпеки криворіжців».

  Юрій Вілкул також підкреслив, що, незважаючи на те, що навчання зараз не відбувається, місто в повному обсязі продовжить виплачувати заробітну плату працівникам закладів освіти міста.

  Очільник міста подякував працівникам криворізьких шкіл та садочків за допомогу, яку вони надають захисникам міста.

  Нагадаємо, в їдальнях шкіл та садочків готується їжа для військових, правоохоронців та бійців тероборони. Вчителі та інші працівники закладів освіти працюють волонтерами, плетуть маскувальні сітки, цілодобово забезпечують роботу укриттів, тощо. Школи, садочки та гуртожитки навчальних закладів також задіянні для прийому вимушено переміщених осіб (ВПО) з інших міст та мікрорайонів Кривого Рогу. Всі ВПО також забезпеченні дворазовим гарячим харчуванням коштом з міського бюджету.

  Щодо роботи вищих навчальних закладів Кривого Рогу, то робота продовжиться у КНУ та ДУЕТ у дистанційній формі навчання. Інші ВНЗ, технікуми та професійно-технічні заклади освіти приймуть рішення, залежно від наявності викладачів та можливості організації освітнього процесу.

  Теги
  • #військовий стан
  • #школи
  • #канікули