Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Ми підготували більше 1240 укриттів, в цілому все, що потрібно, є. Не скрізь все ідеально, але навели порядок»

  7 Березня 2022, 16:54 Поділитися

  В. о. міського голови Кривого Рогу – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул особисто перевірив організацію та проведення робіт у сховищах. Зараз у місті функціонує 1242 укриття для населення.

  Ю

  Юрій Вілкул проінспектував одне із найбільших сховищ в Саксаганському районі, розраховане на 2000 чоловік.

  Юрій Вілкул підкреслив: «У нашому місті ми робимо все для того, щоб захистити наших мешканців як від нападу сухопутних сил окупантів, так і від нападу з повітря. Буквально за кілька днів проведено величезну роботу у кожному районі. Найголовніша мета – забезпечити можливість безперервного перебування мешканців протягом не менше 48 годин. У кожному сховищі розставляються лавки, стільці, ліжка. Обов’язково мають бути вода, як питна, так і технічна, медикаменти, засоби оповіщення (телефони, радіоприймачі). Ми підготували укриття у школах, лікарнях – усі вони приймають людей. І я щиро вдячний всім представникам нашої великої криворізької громади, які надають допомогу В підготовці сховищ, несуть воду, речі, а на прикладі Саксаганського району – ще й беруть участь в облаштуванні укриттів».

  Василь Старовойт, голова Саксаганського району доповів: «Це укриття на Сонячному було у занедбаному стані, але ми разом з жителями та за підтримки Військової адміністрації міста навели тут лад. Дякуємо КП «Кривбасводоканал» та ТОВ «Весташляхбуд» за надання необхідної техніки, ТОВ «Криворіжелектромонтаж» за допомогу в проведенні освітлення. Укриття велике та просторе обладнане біотуалетом і може вміщувати 2000 людей».

  «За перші дві-три доби всі люди, жителі мікрорайону Сонячний максимально швидко організували матеріали. Сховище практично на 99% готове. Несуть все, що ту може знадобитися!», – сказав Сергій Попович, мешканець мікрорайону Сонячний.

  «У теперішній ситуації всі разом – місто, підприємства, жителі, наші військові – ми захищаємо  рідний Кривий Ріг. Разом знаходимо шляхи для вирішення будь-яких завдань», – підкреслив Ю. Вілкул.

  Місця для укриття населення забезпечуються:

  - ємностями з питною (з розрахунку 2 л на добу на одну особу, яка підлягає укриттю) та технічною водою (за відсутності централізованого водопостачання);

  - контейнерами для зберігання продуктів харчування;

  - резервним штучним освітленням (електричними ліхтарями, свічками, гасовими лампами тощо);

  - первинними засобами пожежогасіння (відповідно до встановлених норм для приміщень відповідного функціонального призначення);

  - засобами надання медичної допомоги;

  - засобами зв’язку і оповіщення (телефоном, радіоприймачем);

  - шанцевим інструментом (лопатами штиковими та совковими, ломами, сокирами, пилками-ножівками по дереву, по металу, тощо).

  Створено інтерактивну карту укриттів

  Контакти відповідальних по кожному району:

  Саксаганський район: Стєннікова Ганна Віталіївна (068) 870-58-44, (096) 623-43-63, (068) 654-39-70, (093) 469-86-80;

  Довгинцевський район: Горб Наталя Филіпівна (068) 907-09-88

  Центрально-Міський район: Дівенко Евген (097) 936-78-38

  Інгулецький район: Бондар Вікторія Олегівна (098) 033-43-51

  Металургійний район: Щербина Тетяна Вікторівна (096) 866-45-66

  Покровський район: Тарасенко Іван Сергійович (097) 873-95-13

  Тернівський район: Колесник Віталій Миколайович (097) 779-60-07

  Теги
  • #укриття