Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: Ми пам’ятаємо та вшановуємо земляків, які віддали життя за Україну, щоб тут панували мир та спокій

  19 Листопада 2021, 16:57 Поділитися

  У Кривому Розі до Дня Гідності та Свободи на території військової частини 3011 Нацгвардії відбулася урочиста церемонія покладення квітів до пам'ятника Олександру Радієвському та до меморіальних дощок загиблим військовослужбовцям - старшому прапорщику Геннадію Боженку та солдату Ігорю Коцяру.

  Ю

  Участь у заході взяв в. о. міського голови Юрій Вілкул, представники районної влади та військовослужбовці в/ч 3011.

  «Найсвятіші речі, що є у людини - земля, на якій вона народилася та батьківський дім. Це - рідна Україна та наш Кривий Ріг. Їх ми будемо берегти та все віддамо, щоб тут панували мир та спокій. Без перебільшення можу сказати, що такі поняття як патріотизм, мужність, гідність притаманні кожному криворіжцю і кожен з нас не словом, а справами доводить любов до свого міста, країни. Ми пам’ятаємо та вшановуємо земляків, які віддали життя за вільну, незалежну Україну. І хочемо запевнити - їх добрі діла не будуть забуті, а ми все зробимо для захисту та розвитку рідного Кривбасу та України», - зазначив Ю. Вілкул.

  Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання загиблих земляків, які ціною власного життя здобували право прийдешніх поколінь на свободу та незалежність.

  «Вічна пам’ять хлопцям! Поки ми живі, ви завжди будете у наших серцях, у душах ваших рідних та близьких. Ми схиляємо голову перед безсмертним подвигом побратимів, щоб сказати спасибі за мир, який, я впевнений, незабаром настане в нашій країні. Окремо хочу висловити подяку міській владі, волонтерам та небайдужим криворіжцям. Ні в одному місті України так не дбають про своїх земляків-військових, як у Кривому Розі», - сказав Олександр Піскун, депутат міської ради, полковник військової частини 3011.

  З перших днів АТО місто допомагає військовим частинам Криворізького гарнізону, які несуть службу в зоні проведення воєнних дій. Кривий Ріг одне із перших міст України, де був створений Штаб допомоги криворізьким військовослужбовцям, організовано надання допомоги землякам (обмундирування, засоби індивідуального захисту, ліки, медичне обладнання, продукти харчування, пально-мастильні матеріали, технічні засоби: автомобілі, тепловізори, радіостанції та ін.). У пунктах постійної дислокації за підтримки міста та за заявками командування військових частин проведені ремонти казарм, допоміжних будівель, комунікацій. Зокрема, у військовій частині 3011 капітально відремонтовано казарму, виконаний ремонт покрівлі боксів для техніки та оновлено зовнішнє освітлення. Також, за останні три роки, для ефективної служби криворізьких нацгвардійців військової частини, місто придбало чотири автомобілі.

  Теги
  • #вшанували
  • #нацгвардія
  • #ато