Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Юрій Вілкул на зустрічі зі студентами міста: «Ми завжди готові підтримати ваші креативні, добрі ініціативи та сприяти їх реалізації»

  17 Листопада 2021, 16:12 Поділитися ОФІЦІЙНО

  До Міжнародного Дня студента в.о. міського голови Ю. Вілкул зустрівся зі студентською молоддю міста. За високі досягнення у науковій, спортивній і громадській діяльності, особистий внесок у розвиток молодіжного руху майже 70 студентам було вручено відзнаки та стипендії.

  Юрій Вілкул на зустрічі зі студентами міста: «Ми завжди готові підтримати ваші креативні, добрі ініціативи та сприяти їх реалізації»

  17 листопада в.о. міського голови – Юрій Вілкул привітав представників студентської молоді з нагоди Міжнародного Дня студентів. Він наголосив на тому, що місту є ким пишатися, адже в освітніх закладах навчається талановита молодь: «Як колишньому викладачу й ректору Криворізького університету, мені завжди приємно зустрічатися зі студентством. Ви – наша надія й майбутнє Кривого Рогу. Ми пишаємося вами й завжди готові підтримати ваші креативні, добрі ініціативи та сприяти їх реалізації. Користуючись нагодою, хочу висловити подяку всім студентам, які проявляють активну життєву позицію, беруть участь у загальноміських заходах, досягненнями у навчанні, творчістю та добрими вчинками – створюють позитивний імідж Кривого Рогу», - сказав Ю. Вілкул.

  У Кривому Розі мешкає майже 180 тисяч молодих громадян віком від 14 до 35 років, з яких 27 тисяч – студентська молодь. Для самореалізації й розвитку студентства у місті створена й діє Програма реалізації молодіжної політики «Нова генерація – перспектива та успіх Кривбасу» на 2021-2025 роки яка є центром для підтримки талановитої молоді. В місті працюють молодіжні виконкоми, до складу яких входять представники найактивнішої студентської молоді, які беруть активну участь в громадському та суспільному житті Кривого Рогу. Завдяки спільній діяльності молоді й міста в рамках конкурсу «Громадський бюджет» йде реалізації вдалих молодіжних ініціатив й цього року переможцями конкурсу стали 6 «Молодіжних проєктів» та 10 «Спортивних проєктів».

  «Приємно відчувати те, що у нашому місті  молодь чують, розуміють та їй допомагають. Така комунікація міської влади й молоді дуже потрібна. Студенти – найактивніша частина нашої громади. Ми молоді, творчі, волелюбні. МИ й надалі прийматимемо активну участь у житті нашого міста»,  - сказав Данило Міхєєв, студент КНУ.

  У Кривому Розі створені всі необхідні умови для отримання якісної освіти й професійного становлення молоді. Щорічно 200 найталановитіших представників студентства отримують міські відзнаки за розвиток молодіжного руху та за видатні досягнення у різних сферах.

  Голова молодіжного виконкому Ілля Лисоконь сказав: «Саме сьогодні, до Міжнародного Дня студента, Міністерство молоді і спорту України підтвердило, що один із проєктів, який реалізований в Кривому Розі, потрапив до національного каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2021. Це  - створення сучасного студентського хостелу на базі Криворізького державного педагогічного університету  за підтримки міської влади, навчального закладу і підприємств міста».

  Кривий Ріг є лідером регіону за кількістю іменних стипендій. У цьому році 34 студенти були відзначені муніципальними стипендіями ім. Г.Гутовського та О. Поля. Крім того, муніципальні стипендії В.Бизова та В.Гурова отримали 10 молодих науковців і 10 студентів вищих навчальних закладів металургійної галузі. 

  Й цьогоріч до Дня студентів відзначено 59 стипендіями найкращих криворізьких спортсменів та їх тренерів – призерів й переможці міжнародних і всеукраїнських змагань.

  «Я вдячна місту, що мої спортивні досягнення оцінені такої відзнакою,  що міська влада не залишає без уваги  молодь та підтримує  наші  звершення, задуми  та плани. Це – чудовий стимул для подальших життєвих мрії та їх реалізації», - зазначила одна зі стипендіатів Анастасія Яновська.

  Теги
  • #студенти
  • #привітання