Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Катриченко: «Всі центральні автомагістралі міста отримають сучасне, якісне освітлення. На завершальній стадії – капремонт мереж зовнішнього освітлення по вулиці В. Великого»

  3 Листопада 2021, 16:32 Поділитися

  Вже виконано близько 70% робіт. Після завершення капітального ремонту одна із центральних доріг Саксаганського району стане ще більш освітленою та комфортною для автомобілістів та пішоходів, адже кількість світильників буде збільшено вдвічі – з 390 до 607.

  О

  Виконання робіт перевірив заступник міського голови Олександр Катриченко. «Сьогодні в активній фазі продовжується реалізація важливого для криворіжців інфраструктурного проєкту – реконструкція зовнішнього освітлення по вулиці Володимира Великого у Саксаганському районі. Мова йде про заміну існуючого й влаштування додаткового освітлення для пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Повністю замінюємо застарілий кабель, обладнання. Після ремонту буде додатково встановлено 190 нових світильників для підсвітки тротуарів по всій вулиці. Це дуже актуально, особливо в ті пори року, коли надворі рано темніє й після роботи людям старшого віку, а також дітям пересуватися неосвітленими тротуарами досить незручно. Крім того, додатково влаштуємо ще більше 40 світильників на перехрестях на пішохідних переходах. Перехрестя будуть освітлюватися з усіх боків», – сказав О.Катриченко.

  Вулиця Володимира Великого є логічним продовженням реконструйованих проспектів Металургів, Миру, Лермонтова, Гагаріна. Також, у цьому році вже завершений проєкт з реконструкції освітлення по вулиці Ракітіна в Покровському районі, повністю замінено освітлення по вулиці Волгоградській у Саксаганському районі, Каткова, Німецькій, Святогеоргіївській, Е. Фукса та частині вулиці В. Бизова.

  «Ми системно підходимо до питання влаштування зовнішнього освітлення у місті, адже це - не лише комфорт для людей, а й у майбутньому – менші витрати на утримання та експлуатацію мереж, а також економія коштів міського бюджету на оплату електроенергії. У наступному році планується встановлення нового, світлодіодного освітлення на вулицях Січеславській, Електричній, Соборності та Ватутіна. Підкреслю, що ми достатньо давно займаємося модернізацією та переобладнанням системи зовнішнього освітлення для того, щоб його не лише відновити, а й створити нормальні якісні умови для користування всіма об’єктами інфраструктури вздовж центральних проспектів», – зазначив О. Катриченко.

  У Кривому Розі всього 57 609 світлоточок. За програмою з модернізації та заміни зовнішнього освітлення вже замінили 28 620 старих світильників та ламп на енергозберігаючі металогалогенні лампи та LED-світильники, ще 28 989 – на ефективні натрієві. Реалізовано 27 крупних проєктів з капітального ремонту мереж, ще на 6 вулицях, які не освітлювалися з моменту забудови, змонтоване освітлення.

  Завдяки встановленню нового, сучасного освітлення з 2015 року в Кривому Розі вулиці, парки та сквери освітлюються й вночі – без переходу в «черговий режим».

  Теги
  • #світло
  • #реконструкція