Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В. о. міського голови Юрій Вілкул направив до Верховної Ради звернення про призначення позачергових виборів мера Кривого Рогу

  9 Вересня 2021, 11:20 Поділитися

  Позачергові вибори повинні відбутися у зв’язку із трагічною загибеллю обраного більшістю криворіжців мера Костянтина Павлова. Вибори міського голови Кривого Рогу Верховна Рада може призначити вже у березні 2022 року.

  В

  «Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звертаюся до Верховної Ради України із проханням про призначення позачергових виборів Криворізького міського голови Криворізького району Дніпропетровської області у зв’язку зі смертю Криворізького міського голови Павлова Костянтина Юрійовича», – йдеться у зверненні Юрія Вілкула, обраного більшістю депутатів міськради секретарем, а отже, в.о. мера до наступних виборів.

  Юрій Вілкул підкреслив: «Відповідно до Закону, мають відбутися вибори нового мера. До цього моменту, як і довірили мені депутати, я буду виконувати обов’язки міського голови і зроблю все можливе, щоб у Кривому Розі продовжилося виконання нашої спільної із Костянтином Юрійовичем Програми, були збережені соціальні гарантії для криворіжців, безкоштовний проїзд і соціальні виплати, були реалізовані інфраструктурні проєкти і проєкти з благоустрою міста. Це – мій обов’язок перед земляками і перед пам’яттю Костянтина Павлова».

  Також Юрій Вілкул висловив надію, що вибори пройдуть у суворій відповідності до законодавства і криворіжці самі визначать той шлях, яким далі буде розвиватися місто.

  Рішення Юрія Вілкула прокоментував політолог Геннадій Сокуренко:

  «Юрій Вілкул протягом багатьох років відомий тим, що завжди тримає слово. Коли його недавно обирали виконуючим обов’язки, він сказав, що не затягуватиме зі зверненням по оголошенню виборів. І він виконав обіцянку. Це повністю знімає будь-які спекуляції опонентів про те, що він хоче втриматися при владі. Якби Вілкул не направив цього листа до Верховної Ради, то виборів у Кривому Розі могло б не бути ще 4 роки. Всім відомий «луцький прецедент», коли в .о. мера Луцька не подавав прохання в Раду і сидів у кріслі мера чотири роки. А Юрій Григорович вчинив чесно і за законом».

  Депутат міськради Вікторія Третяк сказала: «Юрій Григорович в черговий раз показав, як і на виборах минулого року, що не тримається за крісло. Тоді він поступився дорогою Костянтину Павлову і працював весь цей час разом з ним. Я постійно спілкуюся з криворіжцям і люди дуже вдячні йому, що не дивлячись на проблеми зі здоров’ям, він взяв на себе відповідальність за місто в дуже складний час до наступних виборів. Щиро сподіваюся, що після них той вектор розвитку міста, який заклали Вілкул і Павлов і в якому головне – захист людей – буде збережений! Ми, як депутати міськради, будемо надавати всю можливу підтримку у виконанні їх об’єднаної програми, як би хто не хотів цьому перешкодити».

  Теги
  • #мер
  • #міськрада
  • #вибори