Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Місто продовжує надавати криворіжцям допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Майже 100 тисяч мешканців вже отримали таку компенсацію

  28 Серпня 2021, 13:07 Поділитися

  З турботою про людей. У Кривому Розі, в рамках Об'єднаної Програми з розвитку міста, розробленої Костянтином Павловим та Юрієм Вілкулом напередодні минулих виборів, триває виплата жителям часткової компенсації на оплату житлово-комунальних послуг.

  Місто продовжує надавати криворіжцям допомогу на оплату житлово-комунальних послуг

  На серпневому засіданні виконкому міськради, яке провів Юрій Вілкул, після того як 25 серпня більшість депутатів міськради обрали його секретарем, а отже, виконуючим обов'язки мера до наступних виборів, прийнято рішення про надання часткової компенсації ще 14,5 тис. мешканцям. У 2021 році розмір компенсації було збільшено у два рази і вона становить 1000 грн.

  Всього з початку року таку компенсацію вже отримали майже 100 тисяч криворіжців на загальну суму 98,8 млн грн. Виплата часткової компенсації триватиме до кінця року. Вона проводиться не готівкою, а перераховується на рахунок підприємства-надавача житлово-комунальних послуг за тепло або за воду на погашення боргів або в рахунок подальшої оплати. Всі криворіжці, які мають право на отримання часткової компенсації, можуть подати заявку і гарантовано до кінця року отримати таку допомогу від міста.

  В. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «У Кривому Розі збережені та будуть продовжуватися виплати всіх муніципальних видів допомоги. Місто не залишає сам-на-сам жителів, які потребують підтримки або опинилися у складній ситуації. Допомогу від міста на оплату житлово-комунальних послуг криворіжці можуть оформити до кінця року».

  Нагадаємо, що у 2021 році перелік громадян, які мають право на компенсацію, не змінився. Ця допомога надається один раз на одне домогосподарство, незалежно від кількості зареєстрованих у приміщенні громадян, які мають право на таку компенсацію, на один вид послуги. Мешканці гуртожитків мають право на отримання компенсації на два види послуг по 500 грн – на утримання будинку та на теплопостачання чи водопостачання та водовідведення.

  Теги
  • #допомога