Ще 160 захисників удома: з російського полону повернули нацгвардійця з криворізької військової частини
Україна провела черговий масштабний обмін полоненими, повернувши з російської неволі 160 військових. Усі вони перебували в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених — бійці ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники та службовці Державної спецслужби транспорту. Вони тримали оборону в Маріуполі та на «Азовсталі», а також воювали на Донецькому, Луганському, Харківському та інших гарячих напрямках.
Серед тих, на кого так довго чекали вдома — 26-річний старший лейтенант Сергій Коновалов. Хлопець родом із Куп'янська, але служив у криворізькій військовій частині 3011 Нацгвардії України, де командував взводом роти оперативного призначення.
Під час повномасштабного вторгнення Сергій перебував на ротації в Маріуполі. Востаннє він виходив на зв'язок із рідними понад чотири роки тому — 22 березня 2022 року, після чого настала тиша. Згодом стало відомо, що офіцер потрапив до полону в Донецьку. Тепер захисник нарешті на рідній землі та проходитиме реабілітацію.
Робота над поверненням усіх полонених українців — як військових, так і цивільних — триває щодня.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що дев'ятеро жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону.





Під час повномасштабного вторгнення Сергій перебував на ротації в Маріуполі. Востаннє він виходив на зв'язок із рідними понад чотири роки тому — 22 березня 2022 року, після чого настала тиша. Згодом стало відомо, що офіцер потрапив до полону в Донецьку. Тепер захисник нарешті на рідній землі та проходитиме реабілітацію.
Робота над поверненням усіх полонених українців — як військових, так і цивільних — триває щодня.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що дев'ятеро жителів Дніпропетровщини повернулися з російського полону.



