45 тисяч гривень за автомат і набої: у Саксаганському районі затримали військового-втікача
У Саксаганському районі правоохоронці затримали 32-річного військовослужбовця. Чоловік самовільно залишив свою частину та намагався заробити грошей на продажі озброєння.
За даними слідства, фігурант у статусі СЗЧ шукав покупців на автомат та понад шістдесят набоїв до нього. Свій «товар» він оцінив у 45 тисяч гривень.
Спецоперація із затримання відбулася 16 червня під час передачі грошей. До неї залучили спецпризначенців батальйону особливого призначення поліції Дніпропетровщини.
Наразі затриманому вже оголосили підозру в незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами. 18 червня фігуранта відправили під варту.
Розслідування триває.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині затримали військового за торгівлю зброєю.


Спецоперація із затримання відбулася 16 червня під час передачі грошей. До неї залучили спецпризначенців батальйону особливого призначення поліції Дніпропетровщини.
Наразі затриманому вже оголосили підозру в незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами. 18 червня фігуранта відправили під варту.
Розслідування триває.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині затримали військового за торгівлю зброєю.
