Феєрія людських почуттів: АМТМПМ «Академія руху» розпочав сезон виставою «Русалонька»
Справжня феєрія людських почуттів, де кохання стає єдиним з дружбою, почуттям вдячності, батьківським трепетом, веселощами, надзвичайною рішучістю у своїх діях та людяністю. Все це – вистава «Русалонька», яку сьогодні показав академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху».
Чи могли б ви подумати, що нелюдська істота може зробити людяність своєю головною рисою? Вона допомогла їй у нелегкий час з правильним вибором - не стояти на боці темних сил, а зберегти своє світло, завдяки якому вона залишилася у вічності легким вітерцем, що буде жити разом із принцем, щоразу нагадуючи про себе, торкаючи його обличчя ніжним дотиком.
«Класична казка про любов та самопожертву. І ці цінності сьогодні дуже потрібні. І сьогодні пожертва заради майбутнього наших військових. Ми маємо навчати молодих українців, щоб людина більш прагнула саморозвиватися, бути особистою, неповторною. І це головний меседж. Але він в певній історії. Це історія морських жителів, стосунки між морськими жителями і людьми. І тут другий меседж, що в тому світі, в якому ми живемо, ми маємо не шкодити, а співіснувати», - розповідає заслужений діяч мистецтв України, директор-художник, керівник «Академії руху» Сергій Бєльський.
«Русалонька» - сповідь про здійснення найзаповітніших мрій. Бажання побачити принца не просто забаганка головної героїні, це її життєвий вибір, хоч не визнаний родиною, хоч із заплутаними і темними шляхами, але її. Балетмейстерка-постановниця, акторка театру, «Русалонька» Наталя Бєльська акцентує, на відміну від минулих сезонів, новий розпочався у серпні.
«Це одна з улюблених вистав наших акторів, нашого глядача. Багато хто ходить на неї не перший раз. Головна думка вистави – це те, що найголовнішою в нашому житті є любов. Любов – це така велика рушійна сила, і заради неї, заради цього високого почуття, людина готова звернути гори та жертвувати навіть собою», - зауважила пані Наталя.
Підкреслимо, що «Академія руху» святкує 30-річний ювілей. Вітаємо корифеїв сцени!
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що президент Криворізької федерації самбо викупив військові роботи художниці Ірини Липень, на місто чекає новий музей.