Криворіжці привезли з Чемпіонату України зі стрільби кульової низку нагород
Криворізькі спортсмени вибороли декілька медалей на Чемпіонаті України зі стрільби кульової, що проходив з 10 до 15 травня у Вінниці. Про їх досягнення повідомила ДЮСШ №7 на офіційній сторінці у соцмережі.
![Криворіжці привезли з Чемпіонату України зі стрільби кульової низку нагород](/images/16x9/photo_2024-05-15_11-26-32.jpg)
Вілєна Бевз стала кращою у вправах ПП-3 та ПП-МІКСТ та здобула золоті відзнаки, в останній відзначився і Максим Гімон – теж золото. Аліна Ткалик за виконання вправи ГП-12 завоювала срібну нагороду, а за ГП-МІКСТ- бронзу. Нагороду такого ж ґатунку за виконання останньої вправи отримав і Дмитро Листопадов.
Третє командне місце у вправі ГП-12 вибороли Артем Сурков, Дмитро Листопадов, Дмитро Массольд.
Вітаємо підопічних Станіслава Лося, Віктора Скотникова та Вікторії Рибовалової з перемогами та зичимо ще більших успіхів у досягненні спортивних цілей!
Нагадаємо, що нещодавно криворізька самбістка Валерія Захаревич стала чемпіонкою Європи.
![](/img/2024-05/15/1715761862-photo_2024-05-15_11-26-33 (2).jpg)
![](/img/2024-05/15/1715761868-photo_2024-05-15_11-26-33 (3).jpg)
![](/img/2024-05/15/1715761874-photo_2024-05-15_11-26-33 (4).jpg)
![](/img/2024-05/15/1715761882-photo_2024-05-15_11-26-33.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)