Кривий Ріг у ТОП 100 серед міст України за індексом цифрової трансформації
Міністерство цифрової трансформації України провело перший пілотний індекс цифрової трансформації територіальних громад України. Серед 1116 територіальних громад, які взяли участь в оцінюванні Кривий Ріг посів 11 місце.
![Кривий Ріг у ТОП 100 серед міст України за індексом цифрової трансформації](/images/16x9/photo_2024-05-13_15.00.20.jpeg)
Про це повідомив перший заступник міського голови Євген Удод на своїй сторінці у Фейсбуці.
«За результатами Кривий Ріг увійшов у ТОП-100 та посів дуже високе 11 місце серед понад 1100 громад (!), поступившись лише деяким обласним центрам.
Це стало можливим завдяки унікальним електронним сервісам, які впроваджені у місті для зручності городян: Картка криворіжця, електронний квиток, мобільний додаток «Зручний маршрут», Єschool та багатьом іншим», - написав Євген Удод.
Також, перший заступник міського голови зазначив, що місто не зупиняється на досягнутому і прагне стати лідером у цьому напрямку.
![](/img/2024-05/13/1715601882-photo_2024-05-13 15.00.19.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)