Кожна дитина заслуговує на щастя: у Кривому Розі дівчинка-ВПО знайшла нову родину
Не дарма у суспільстві існують слова про те, що чужих дітей не буває. Сьогодні фахівці профільної Служби познайомили дівчинку-ВПО, яка позбавлена батьківського піклування, з прийомною мамою.
![Кожна дитина заслуговує на щастя: у Кривому Розі дівчинка-ВПО знайшла нову родину](/images/16x9/photo_2024-04-02_23.36.26.jpeg)
Юна українка перебуває у КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» КМР. В ході спілкування вона знайшла з дорослою спільну мову і захотіла жити разом. Тож зовсім скоро маленька зростатиме у сімейному затишку.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кривому Розі перевірили несумлінні родини.
Юна українка перебуває у КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» КМР. В ході спілкування вона знайшла з дорослою спільну мову і захотіла жити разом. Тож зовсім скоро маленька зростатиме у сімейному затишку.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кривому Розі перевірили несумлінні родини.
Популярне
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)