Водопостачання Кривого Рогу та інших постраждалих територій: на новому магістральному водогоні монтують насосне обладнання
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України відзвітувало про хід робіт на магістральному водогоні. На нитці «Інгулець – Південне водосховище» через рельєф та довжину потрібно кілька насосних станцій для перекачування значних об’ємів води – до 400 000 м3 за добу.
![Водопостачання Кривого Рогу та інших постраждалих територій: на новому магістральному водогоні монтують насосне обладнання](/images/16x9/photo_2024-03-30_16.33.27.jpeg)
На першому підйомі забиратиметься вода з річки Інгулець, на другому – вона подаватиметься споживачам. Нині завершується монтаж на ділянці подачі. Попереду заплановане встановлення автоматики. Передбачається 5 насосів - 4 основи та 1 резерву.
«Для надійної і безупинної роботи системи всі насоси синхронізуємо і запустимо двигуни одночасно. Наразі проводимо монтажні роботи на насосній станції першого підйому. Зокрема, монтуємо засувки вагою 2-3 тони кожна. Найближчим часом будівельники працюватимуть над автоматикою, електрикою та монтажем на камерах обслуговування водогону. Наостанок виконують роботи з благоустрою та рекультивації земель. Несприятливі погодні умови, а також обстріли сповільнили роботи на певних ділянках», - йдеться у повідомленні.
Зазначимо, робота над цим проєктом почалася в перші дні після підриву Каховської ГЕС, який вчинили окупанти. Цей кричущий екоцид спричинив проблеми з водою для Кривого Рогу, Марганця, Нікополя, Томаківки, Покровська, Мар’янського та інших прилеглих населених пунктів.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Кривому Розі під час чистки каналізації слюсарі знайшли жмих непотрібних ганчірок.
![](/img/2024-03/30/1711809630-photo_2024-03-30 16.33.29.jpeg)
![](/img/2024-03/30/1711809638-photo_2024-03-30 16.33.30.jpeg)
![](/img/2024-03/30/1711809645-photo_2024-03-30 16.33.31.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)