Пошкодження трубопроводу у Тернівському районі Кривого Рогу: «Кривбасводоканал» виводить діжку з питною водою
Фахівці «Кривбасводоканалу» продовжують ремонт пошкодженої ділянки трубопроводу. Тому криворіжцям слід з розумінням поставитися до ситуації. Аби люди легше перечекали проведення всіх необхідних робіт, підприємство виводить діжку з питною водою.
![Пошкодження трубопроводу у Тернівському районі Кривого Рогу: «Кривбасводоканал» виводить діжку з питною водою](/images/16x9/photo_2024-03-29_09-51-30.jpg)
Машина прибуде на вулицю Дмитра Войчишена, 5а (біля КЗШ № 61). Орієнтовний час приїзду – 11:00. Врахуйте це, а також передайте рідним. Нагадаємо, що холодна вода поки не подається до таких об’єктів:
- вулиця С. Колачевського, 1-32
- вулиця С. Петлюри (раніше Тимірязєва)
- вулиця Д. Войчишена
- вулиця Т. Буряченко
- вулиця Концертна
- вулиця Канарська
- вулиця Литовська
- вулиця Ізмаїльська
- залізнична станція «Рокувата».
Машина прибуде на вулицю Дмитра Войчишена, 5а (біля КЗШ № 61). Орієнтовний час приїзду – 11:00. Врахуйте це, а також передайте рідним. Нагадаємо, що холодна вода поки не подається до таких об’єктів:
- вулиця С. Колачевського, 1-32
- вулиця С. Петлюри (раніше Тимірязєва)
- вулиця Д. Войчишена
- вулиця Т. Буряченко
- вулиця Концертна
- вулиця Канарська
- вулиця Литовська
- вулиця Ізмаїльська
- залізнична станція «Рокувата».
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)