Особисто, поштою або онлайн: учасникам бойових дій пояснили як отримати пільги на комунальні послуги
Учасники бойових дій можуть отримати знижку на комунальні послуги 75%. Що потрібно аби оформити пільгу та куди звертатися детально пояснило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
![Особисто, поштою або онлайн: учасникам бойових дій пояснили як отримати пільги на комунальні послуги](/images/16x9/photo_2024-03-24_18.42.29.jpeg)
Для оформлення пільги необхідно заповнити заяву про внесення відомостей до Реєстру осіб, які мають право на пільги та заяву про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу. Також пред’явити документ, який підтверджує право на пільгу – посвідчення учасника бойових дій; паспорт; РНОКПП, ідентифікаційний код.
З цим набором можна особисто піти до:
- найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України, незалежно від місця реєстрації або місця фактичного проживання;
- до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, відповідних територіальних громад;
- до ЦНАПу.
Ще один варіант - надіслати копії документів на поштову адресу Головного управління Пенсійного фонду України в області, за місцем проживання.
Або оформити все онлайн - скориставшись вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України чи порталом «Дія».
Проте, перед поданням заяви онлайн необхідно підготувати скан-копії необхідних документів та подбати про наявність кваліфікованого електронного підпису.
Нагадаємо, що у Кривому Розі зміняться адреси подачі заяв за програмою «Прихисток».
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)