Житиме у пам'яті рідних: в останню путь провели 23-річного криворіжця Владислава Безкровного, життя якого обірвалося на Донеччині
Війна продовжує збирати криваві жертви. 17 березня криворіжці провели у вічність 23-річного воїна Владислава Безкровного. Юнак служив за контрактом, адже був надто молодий, щоб його могли призвати на захист батьківщини. Загинув у Серебрянському лісництві на Донеччині, коли міна розірвалася у бліндажі.
![Житиме у пам'яті рідних: в останню путь провели 23-річного криворіжця Владислава Безкровного, життя якого обірвалося на Донеччині](/images/16x9/Untitled_9X9Xljv.png)
Владислав Безкровний після КЗШ №12 вступив до КНУ на факультет механічної інженерії та транспорту за спеціальністю галузеве машинобудування. Про реалії війни чув від батька, який служив ще з 2014, але після важкого поранення чоловік служить в тилу. Бажання захищати Україну від навали окупантів виявилося сильнішим за відсутність військового досвіду, тож Владислав став добровольцем, підписавши контракт. Батьки про це рішення дізналися не одразу.
Влітку пішов на навчання, а в листопаді – вийшов на службу. Був водієм 1-ї роти спеціального призначення на бронетранспортерах, 4-го батальйону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України.
27 січня життя захисника обірвала ворожа міна, що потрапила у бліндаж.
«Синочок ріднесенький, кровиночка наша, моя душа згоріла разом з тобою у тому Серебрянському лісі 27 січня. Ти пішов захищати нашу землю і всіх нас, сказав: «Так треба!» Просив не осуджувати тебе , а підтримати! Ти просив, щоб я не плакала, а чекала тебе додому у відпустку та війна розпорядилася по своєму. Ця звістка розірвала наші серця», – поділилася відчуттями, що сповнювали, мати полеглого Людмила.
Владислав не встиг створити власну родину. Вдома на нього чекали батьки і молодший брат.
Вічно спочиватиме Герой на кладовищі «Всебратське», рідні та близькі простилися з полеглим 17 березня.
Висловлюємо щирі співчуття усім, хто знав Владислава, та схиляємо голови у скорботі. Герої не вмирають!
Раніше ми писали, що у Кривому Розі на базі гімназії №125 з’явилася меморіальна дошка на честь полеглого Героя Сергія Будька.
![](/img/2024-03/19/1710867489-photo_2024-03-19 18.53.11.jpeg)
![](/img/2024-03/19/1710867499-photo_2024-03-19 18.53.14.jpeg)
![](/img/2024-03/19/1710867508-photo_2024-03-19 18.53.18.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)