11 золотих та 1 срібну медаль завоювали криворізькі самбісти на етапі Кубку світу

18 Лютого 2024, 11:00 Поділитися

На Кіпрі у місті Лімасол проходить етап Кубку світу з боротьби самбо серед юнаків та дівчат. Беруть участь у якому і кращі спортсмени з Кривого Рогу. Дівчатам та юнакам вже 17 лютого вдалося завоювати 12 нагород. Про це повідомила Криворізька федерація самбо.

З 15 до 21 лютого на Кіпрі у місті Лімасол триває етап Кубку світу з боротьби самбо серед юнаків та дівчат. Змагатися прибули близько 290 учасників з 12 країн. Отримали честь представляти Україну на міжнародній арені криворізькі спортсмени та спортсменки. Спочатку на них чекали різноманітні тренування, а 17 лютого пройшов перший день змагань, багатий на перемоги наших самбістів.

Дівчата у різних вагових категоріях здобули 4 золоті медалі: Валерія Вальченко, Віолетта Кумечко, Валерія Каніковська, Ангеліна Мандрика, Діана Луцяк. Срібною призеркою стала  Валерія Семчук.

Шестеро юнаків стали чемпіонами та вибороли золото:  Антон Додон, Ельмір Алієв, Володимир Свідрак, Євген Макаров, Руслан Лукашенко-Аветісян, Денис Кульчицький.

Вітаємо чемпіонів та призерку і бажаємо успіхів у подальшому!

Нагадаємо, що вихованці криворізької ДЮСШ №2 здобули 24 медалі на змаганнях з вільної боротьби у Дніпрі.