Тріумф таланту та наполегливої праці над собою: криворізькі борці з ДЮСШ №2 здобули низку перемог на всеукраїнських змаганнях

13 Лютого 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці ДЮСШ №2 поповнили скарбничку нагород на ІІ Всеукраїнському турнірі «Кубок ХОЦФВУМ» з боротьби вільної. Вибороли місця на п’єдесталі переможців дві дівчини та два хлопця. Про їхні успіхи повідомили на сторінці спортивної школи.

Днями у Хмельницькому завершився ІІ Всеукраїнський турнір «Кубок ХОЦФВУМ» з боротьби вільної. Протягом кількох днів за першість боролися юніори, кадети та юнаки. Серед учасників були спортсмени, що тренуються на базі ДЮСШ №2.

В результаті Каміла Кучма стала золотою чемпіонкою у ваговій категорії 43 кг. Дар'я Константинова здобула золото у ваговій категорії 76 кг.  Відзнаку найвищого ґатунку отримав Сабір Гараєв у ваговій категорії 71 кг.
    Срібло здобув Тимофій Андріанов серед учасників вагової категорії 79 кг.

Тренувалися на шляху до перемоги вони під керівництвом тренерів Олександра Подольського та Олександра Лозного.

Вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо ще більше успішних виступів на спортивному шляху!

Нагадаємо, що криворіжанка перемогла на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу.