Замість документу - «липа»: у Саксаганському районі Кривого Рогу поліція охорони виявила порушника
Поліцейські охорони у Саксаганському районі 7 лютого викрили чоловіка з підробленими документами. Спочатку з ним хотіли поспілкуватися з приводу розпивання алкоголю в громадському місці, проте виявили ще одне порушення. Затриманого передали слідчо-оперативній групі, яка буде з’ясовувати усі деталі. Про це повідомив Криворізький міський відділ Управління поліції охорони.
![Замість документу - «липа»: у Саксаганському районі Кривого Рогу поліція охорони виявила порушника](/images/16x9/photo_2024-02-07_10-27-47_2.jpg)
7 лютого наряд поліції охорони на патрулюванні у Саксаганському районі помітив чоловіка, що пив алкоголь на вулиці. Щоб припинити порушення, до нього підійшли поспілкуватися. Для перевірки документів містянин надав військовий квиток. Проте правоохоронцям кинулися в очі виправлення та сліди підробки. Тому на місце викликали слідчо-оперативну групу для документування та з’ясування усіх обставин правопорушення.
Нині триває слідство за ст. 358 Кримінального кодексу України «Використання завідомо підробленого документа».
Нагадаємо, що у Кривому Розі поліція охорони затримала у магазині нетверезого дебошира.
![](/img/2024-02/07/1707295068-photo_2024-02-07_10-27-47.jpg)
![](/img/2024-02/07/1707295081-photo_2024-02-07_10-27-46.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)