149 проб по всій Дніпропетровщині: яка якість води у Криворізькому районі на поточний момент
Дніпропетровський ОЦКПХ МОЗ продовжує тримати на контролі якість та безпечність питної води. Від кінця січня на початок лютого експерти відібрали в області 149 проб з водойм. Кривбас не став виключенням.
![149 проб по всій Дніпропетровщині: яка якість води у Криворізькому районі на поточний момент](/images/16x9/photo_2024-02-06_12-44-18.jpg)
Результати мікробіологічних досліджень демонструють, що всі зразки відповідають нормам. Збудників інфекційних хвороб не виявляли. Фізико-хімічні спостереження показали, що 101 проба відхиляється від нормативів:
- За органолептичними показниками є перевищення по забарвленості та каламутності у воді з поверхневих водойм – Кривий Ріг, Апостолове, Криворізький район.
- За показниками хлороформу та перманганатної окиснюваності – Апостолове.
- За показниками сухого залишку і хлоридів – Кривий Ріг. За показниками сухого залишку і хлоридів у питній воді з підземних джерел – Апостолове.
«Але значення цих показників є сталими протягом багатьох років, без аномальних змін. Інформація щодо результатів моніторингових досліджень питної води для забезпечення населення області надається до ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», органів влади і місцевого самоврядування, Держпродспоживслужби, керівникам підприємств водопостачання», - зазначили у Дніпропетровському ОЦКПХ.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мешканці Кривого Рогу можуть проінформувати поліцію про продаж безакцизних товарів через Telegram.
- За показниками хлороформу та перманганатної окиснюваності – Апостолове.
- За показниками сухого залишку і хлоридів – Кривий Ріг. За показниками сухого залишку і хлоридів у питній воді з підземних джерел – Апостолове.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)