Безвідсотковий кредит на відкриття власної справи: громадяни з вразливих верст населення можуть отримати допомогу від держави
Непрацюючі громадяни з малозабезпечених сімей можуть отримати безвідсотковий кредит на початок та розвиток власної справи, завдяки перезапуску програми «Рука допомоги». Повернути отримані кошти потрібно буде протягом трьох років. Про це повідомило Міністерство соціальної політики України.
Щоб підтримати родини, які опинились у складних життєвих обставинах в Україні перезапустили програму «Рука допомоги». Вона сприятиме відкриттю власної справи. Працездатна особа, що зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна, може отримати безвідсотковий кредит від держави на суму 100,5 тисяч грн. Ці кошти можна буде використати для придбання обладнання та матеріалів, необхідних для розвитку бізнесу.
Для цього необхідно подати до центру зайнятості заяву про надання фінансової допомоги, бізнес-план та довідку про несудимість.
Якщо заявку схвалять потрібно буде: зареєструватися як ФОП або створити юрособу; укласти з центром зайнятості договір про надання допомоги; подати до центру зайнятості рахунок-фактуру (квитанцію, накладну) та договір з постачальником обладнання і матеріалів; отримати необхідне, коли центр зайнятості перерахує кошти на рахунок продавця.
Повернути витрачені кошти необхідно:
- однією сумою потягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання;
- достроково частинами відповідно до графіка, затвердженого центром зайнятості.
Важливо, що від суми фінансової допомоги, яку потрібно повернути, віднімають кошти на сплату усіх податків, зборів та ЄСВ.
Про те яку допомогу можуть отримати вразливі групи населення в рамках програми «Натуральна допомога» читайте у нашому матеріалі.
Для цього необхідно подати до центру зайнятості заяву про надання фінансової допомоги, бізнес-план та довідку про несудимість. Якщо заявку схвалять потрібно буде: зареєструватися як ФОП або створити юрособу; укласти з центром зайнятості договір про надання допомоги; подати до центру зайнятості рахунок-фактуру (квитанцію, накладну) та договір з постачальником обладнання і матеріалів; отримати необхідне, коли центр зайнятості перерахує кошти на рахунок продавця.
Повернути витрачені кошти необхідно: - однією сумою потягом 30 календарних днів після закінчення трирічного строку з дати її отримання;
- достроково частинами відповідно до графіка, затвердженого центром зайнятості. Важливо, що від суми фінансової допомоги, яку потрібно повернути, віднімають кошти на сплату усіх податків, зборів та ЄСВ. Про те яку допомогу можуть отримати вразливі групи населення в рамках програми «Натуральна допомога» читайте у нашому матеріалі.