«Надійний, вірний друг, підтримка і опора своєї родини»: у Кривому Розі провели у вічність хороброго воїна Дениса Мудрика
Війна відібрала найдорожче у життєрадісного криворіжця, що боронив країну у лавах 129 Криворізької бригади ТрО на різних напрямках, Дениса Мудрика. Хоробрий воїн поліг 30 листопада під час виконання бойового завдання. У нього залишилася дружина і двійко дітей-близнят.
![«Надійний, вірний друг, підтримка і опора своєї родини»: у Кривому Розі провели у вічність хороброго воїна Дениса Мудрика](/images/16x9/photo_2023-12-04_11-26-59_2.jpg)
Денис Мудрик працював водієм, ніколи не відмовляв людям у помочі та мав багато друзів. Проте його життя повністю змінилося з початком повномасштабного вторгнення. У перший день чоловік приєднався до лав захисників, адже хотів вберегти від ворожої навали кохану дружину, двох дітей, рідне місто і звільнити від них усю країну. Служив у лавах 129 Криворізької бригади ТрО на різних напрямках. Став командиром.
«Це надійний, вірний друг. Він був сміливим і самим кращим. На нього завжди можна було покластися і отримати підтримку. Був завжди підтримкою і опорою своїй родині. Він казав: «Я не боюся вмирати, я знаю за що я і за кого». Денис вірив у Перемогу і завжди казав що ось, скоро. Дуже боляче і буде дуже не вистачати вірного, гідного своєї батьківщини чоловіка», - поділилася спогадами сусідка Лариса. Жінка жила в одному будинку з полеглим Героєм майже 30 років, і добре його знала.
Цінували і поважали воїна його побратими. «Він був моїм командиром. Добра, чуйна людина, завжди допомагав, ніколи не відмовляв, робив все що треба. Веселий, простий чоловік», - таким запам’ятав полеглого один з підлеглих, військовослужбовець Сергій.
30 листопада серце Героя перестало битися, під час виконання бойового завдання. Рідні, близькі, та знайомі зібралися 4 грудня на Алеї Слави Центрального кладовища, аби востаннє побути поруч із захисником.
У відважного захисника залишилася дружина, двоє дітей-близнюків: хлопчик та дівчинка, брат і племінники.
Вічна пам'ять Герою!
Раніше ми писали, що на Харківщині загинув молодший сержант з Кривого Рогу Владислав Терновий.
![](/img/2023-12/04/1701682119-photo_2023-12-04_11-26-58.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682126-photo_2023-12-04_11-27-00.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682133-photo_2023-12-04_11-26-59.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682139-photo_2023-12-04_11-27-01.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682575-photo_2023-12-04_11-34-39.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682581-photo_2023-12-04_11-34-40 (2).jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682586-photo_2023-12-04_11-34-40.jpg)
![](/img/2023-12/04/1701682591-photo_2023-12-04_11-35-47.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)