Відчули себе рятувальниками та згадали основи безпеки життєдіяльності: учні криворізької гімназії відвідали «клас на колесах»
До Криворізької гімназії №28 листопада завітав мобільний клас безпеки. Рятувальники та поліцейські розповідали про особливості надання першої медичної допомоги, поводження з електроприладами, пояснювали правила мінної безпеки та багато іншого ще й підкріплювали розповідь наочними матеріалами, більшість з яких можна було взяти в руки, а деякі навіть приміряти.
На Дніпропетровщині функціонує два мобільних класи безпеки, один з яких навідав учнів Криворізької гімназії №26. «Клас на колесах» поділений на зони – пожежної безпеки, мінної безпеки, поведінки на воді, надання першої невідкладної допомоги, оснащені необхідними наочними матеріали.
Представники Державної служби з надзвичайних ситуацій та ювенальної превенції криворізького районного управління поліції провели виїзний урок з учнями Криворізької гімназії №26.
Дітям розповідали правила поводження з електроприладами, вибухонебезпечними приладам. А ще малеча могла на собі відчути складність роботи рятувальника чи поліцейського, Адже їм давали приміряти форму та пройти смугу перешкод.
Був у захваті від виїзного уроку шестикласник Макар Назимко.
«Більше всього мені сподобалися міни та як треба біля них поводитися. А також мінна оборона, бо вони можуть бути як маленьких, та к і великих розмірів», - поділився враженнями хлопчик. Також він хотів би дізнатися, як вести себе, коли територія окупована, або там є ризик появи ворогів.
Вдячна за такий візит і директорка гімназії Вікторія Данилюк.
«До нас вперше завітав мобільний клас безпеки. Наразі це є дуже-дуже актуальним. Всі ми знаємо в який час живемо і дітям необхідно знати, що таке міна, елементарні речі: як і чому відбувається замикання, тим паче, що скоро новорічні свята і у кожній родині буде ялика та гірлянда, а діти повинні знати, як з цим поводитися», - розповіла жінка.
Розповіла про особливості мобільного класу безпеки Світлана Чередніченко, речниця рятувальників криворізького району:
«Діти можуть не лише бачити на екранах презентації чи відео, але й на практиці, щось відпрацьовувати. Наприклад ,під час смуги перешкод діти можуть трошечки уявити себе рятувальником, зрозуміти, що потрібно фізична підготовка і наскільки важлива ця професія взагалі. Також даємо дітям приміряти форму рятувальників або колег поліцейських, тобто діти трошки перевтілюються в цю професію. Дійсно це дуже потрібно, корисно. Вони дуже багато знають, за це ми дякуємо освітянам, але ми даємо новіші знання».
Детальніше про класи «на колесах» читайте у нашому матеріалі.