Більше 30 випадків наявності заборонених речовин підтвердили криворізькі поліцейські з початку листопада
Патрульна поліція Кривого Рогу продовжує виявляти містян, що порушують закон та зберігають чи розповсюджують наркотичні речовини на територіях нашого міста. Лише з початку поточного місяця на лінію 102 надійшло 37 повідомлень про осіб, що мають при собі наркотики. Інформацію про це надала Патрульна поліція Кривого Рогу.
![Більше 30 випадків наявності заборонених речовин підтвердили криворізькі поліцейські з початку листопада](/images/16x9/photo_2023-11-15_18-22-49.jpg)
З 1 листопада правоохоронці підтвердили 32 випадки зберігання та розповсюдження заборонених речовин у Кривому Розі. 19 з них патрульні поліцейські зафіксували та виявили самостійно. Про решту правоохоронним органам повідомили відповідальні громадяни.
Серед вилучених доказів патрульними та інспекторами роти ТОР були ампули, шприци, сліп-пакети з пігулками та речовинами рослинного походження тощо.
Поліцейські дякують за пильність спостережливим громадянам, які повідомляють їх про такі випадки. Якщо ви стали свідком розповсюдження, зберігання або споживання заборонених наркотичних речовин - правоохоронці закликають повідомляти про це на екстренну лінію «102».
![](/img/2023-11/16/1700114498-photo_2023-11-15_18-22-50.jpg)
![](/img/2023-11/16/1700114507-photo_2023-11-15_18-22-49.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)