«У наших дітей не буде іншого часу на дитинство»: працівники дружнього до дітей простору надають всебічну підтримку малечі Кривого Рогу
У дружньому до дітей просторі, відкритому благодійним фондом «Словянське серце», надають емоційну підтримку, вчать спілкуватися з однолітками та допомагають інтелектуально, творчо та фізично само реалізовуватися у суспільстві. Зранку в просторі чекають на малечу від 3-х до 7-ми років, а у другій половині дня - на підлітків до 15 років. З ними працюють кваліфіковані спеціалісти: психологи та фасилітатори.
![«У наших дітей не буде іншого часу на дитинство»: працівники дружнього до дітей простору надають всебічну підтримку малечі Кривого Рогу](/images/16x9/photo_2023-11-09_11-10-39.jpg)
У Кривому Розі з вересня працює простір дитячого розвитку. Психологи та фасилітатори, кваліфіковані спеціалісти з досвідом, допомагають діткам позбутися тривожності, навчитися висловлювати свою думку, творчо, інтелектуально та фізично розвиватися. Приводити діточок можна як містянам, так і новим криворіжцям. У першій половині дня заняття проводять з молодшими дітлахами, віком до 7 років, а по обіді - працюють зі школярами до 15 років.
З вересня до центру водить свого майже 4-річного сина Дмитра Лілія Кращенко. «Зранку просипається і одразу проситься до діток гратися. Завжди з задоволенням йде до дружнього простору. Дуже багато іграшок, тут дружній колектив педагогічний. Гарні фасилітатори, завжди знають чим зайняти дитину, до кожної індивідуальний підхід. Ми пропонували своїм друзям і знайомим приходити до простору тому, що тут цікаво, дітям подобається, а це найголовніше. Ми бачимо щасливі очі своїх дітей, що вони задоволені. Щасливі діти – щасливі батьки», – поділилася враженнями жінка.
У центрі працюють два психолога, вони надають психо-емоційну підтримку дітям та допомагають їм розкритися.
«Хоч зараз важкі часи, у наших дітей не буде нажаль іншого часу на дитинство. Тому дуже актуальним є зниження тривожності дітей і загалом стабілізація психоемоційного стану за допомогою різноманітних вправ. Ми користуємося дихальними картками Світлани Ройз, дуже діткам подобається. Картки сили і загалом комунікація. Коли комунікація налагоджена і вона позитивна – діти відчувають себе захищеними, тоді звичайно тривожність зникає»», – розповіла Оксана Шевцова.
Про інші активності для дітлахів розповіла супервайзер центру: «Ми надаємо дітям нашу психосоціальну підтримку у вигляді наших занять. Ще у нас є фізичні активності, творчість ми малюємо, ліпимо, проводимо майстер-класи на різні тематики. Протягом дня до нас може прийти до 30 дітей».
До того ж у просторі функціонує гурток «Арт джерело» для підлітків. Їхні заняття спрямовані на розвиток креативності на підтримку комунікації у такий час.
Отримати консультацію чи уточнити деталі можна за телефоном (099)-791-67-70. Центр працює з вівторка по суботу з 9:00 до 17:00.
Нагадаємо, що до початку грудня у Кривому Розі багатодітні батьки можуть податися на отримання одноразової матеріальної допомоги.
«Хоч зараз важкі часи, у наших дітей не буде нажаль іншого часу на дитинство. Тому дуже актуальним є зниження тривожності дітей і загалом стабілізація психоемоційного стану за допомогою різноманітних вправ. Ми користуємося дихальними картками Світлани Ройз, дуже діткам подобається. Картки сили і загалом комунікація. Коли комунікація налагоджена і вона позитивна – діти відчувають себе захищеними, тоді звичайно тривожність зникає»», – розповіла Оксана Шевцова. Про інші активності для дітлахів розповіла супервайзер центру: «Ми надаємо дітям нашу психосоціальну підтримку у вигляді наших занять. Ще у нас є фізичні активності, творчість ми малюємо, ліпимо, проводимо майстер-класи на різні тематики. Протягом дня до нас може прийти до 30 дітей». До того ж у просторі функціонує гурток «Арт джерело» для підлітків. Їхні заняття спрямовані на розвиток креативності на підтримку комунікації у такий час. Отримати консультацію чи уточнити деталі можна за телефоном (099)-791-67-70. Центр працює з вівторка по суботу з 9:00 до 17:00. Нагадаємо, що до початку грудня у Кривому Розі багатодітні батьки можуть податися на отримання одноразової матеріальної допомоги.
![](/img/2023-11/09/1699527226-photo_2023-11-09_11-10-12.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527232-photo_2023-11-09_11-10-14.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527238-photo_2023-11-09_11-10-15.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527245-photo_2023-11-09_11-10-16.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527251-photo_2023-11-09_11-10-19.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527267-photo_2023-11-09_11-10-20.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527272-photo_2023-11-09_11-10-21.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527277-photo_2023-11-09_11-10-22.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527283-photo_2023-11-09_11-10-24.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527289-photo_2023-11-09_11-10-27.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527296-photo_2023-11-09_11-10-35 (2).jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527303-photo_2023-11-09_11-10-35.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527332-photo_2023-11-09_11-10-37.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527339-photo_2023-11-09_11-10-42.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527362-photo_2023-11-09_11-10-47.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527369-photo_2023-11-09_11-10-48.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527376-photo_2023-11-09_11-10-49.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527381-photo_2023-11-09_11-10-50.jpg)
![](/img/2023-11/09/1699527388-photo_2023-11-09_11-10-51.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)