В України ризик менше, ніж у білорусі: з’явився рейтинг держав з високими інвестиційними небезпеками
Через повномасштабне вторгнення, яке влаштувала рф, Україна зіткнулася з катастрофічними руйнуваннями. Збитки оцінюються у сотні мільярдів доларів. І окупанти їх примножують, адже продовжують гатити по мирній інфраструктурі. Головним джерелом відновлення для нас мають стати іноземні інвестиції. Проте, на поточний момент, ми потрапили до 20-ки країн, які мають високі інвестиційні ризики. Мова про вірогідність знецінення вкладень чи втрати доходів, повідомляє видання «Слово і діло».
Для визначення інвестиційного ризику враховувалися стабільність політичних інститутів, режим, рівень корупції, геополітика, розрив у доходах, ступінь ринкової орієнтації економіки, її перспективи, фіскальна гнучкість, боргове навантаження сектору держуправління, стабільність фінансової сфери, ситуація у грошово-кредитній політиці, валовий та чистий зовнішній борг.
Україна має 11 місце з показником у 18,2%. Терористична росія теж має 18,2%. А ось її злочинна поплічниця білорусь очолила перелік з 24,8%. Такі ж відсотки ще мають Ліван, Венесуела, Судан і Сирія.
Найменший інвестиційний ризик зафіксовано у США, Швейцарії, Швеції, Сінгапурі, Норвегії, Новій Зеландії, Нідерландах, Люксембурзі, Ліхтенштейні, Німеччині, Данії, Канаді та Австралії.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, які компанії потрапили до списку спонсорів війни проти України.