Криворізькі кікбоксери здобули 9 нагород на кубку України

15 Жовтня 2023, 19:30 Поділитися

15 жовтня завершився кубок України з кікбоксингу ВАКО. Кривий Ріг представляли спортсмени БК БАРС/ДЮСШ №6. Їм вдалося завоювати 9 нагород. Про успіхи земляків повідомили на сторінці спільноти «Kickboxing of Kryvbas» у фейсбуці.

Криворізькі кікбоксери гідно представили область і рідне місто на Кубку України з кікбоксингу ВАКО. Вихованцям БК БАРС/ДЮСШ №6 вдалося вибороти 9 нагород.

Золото на змаганнях завоювали: Аміль Мєхтієв, Олег Беспятий, Сергій Галас, Олександр Лавриненко, Максим Семенчук, Павло Михайлиця.

Також у скарбничці нашої команди додалося бронзових медалей. Їх здобули Ростислав Герасименко, Назар Біленко та Карина Молнар.

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів з чудовим результатом та бажаємо рухатися тільки вперед.

Нагадаємо, що у турнірі Veterans Family Games Кривий Ріг-2023 визначили переможців з дартсу.