Криворізька звитяга у житомирських водах: Олег Воробійчик та Тетяна Федан завоювали золото на «Кубку трьох річок»

5 Жовтня 2023, 18:00 Поділитися СПОРТ

У житомирському Гідропарку пройшов турнір з плавання на відкритій воді під назвою «Кубок трьох річок». Показати свою майстерність приїхали близько 50 спортсменів. Про це повідомляє місцева мерія.

Кривий Ріг теж відзначився. Наші Олег Воробійчик та Тетяна Федан завоювали 1 місця у своїх категоріях на дистанції у 1,5 км. Вони тренуються у «КривбасМастерс».

Криворіжці змагалися не лише з представниками Житомирщини, а й Київщини, Львова, Вінниці, Харкова та Дніпра.

Пишаємося!

Нагадаємо, раніше дві криворіжанки завоювали медалі на змаганні для людей з інвалідністю у Кишиневі.