Може бути винною стара проводка: у Кривому Розі на вулиці Мусоргського з пожежі врятовано жінку
У Кривому Розі на вулиці Мусоргського у гуртожитку сталася пожежа. Осередок займання опинився на міжклітинному майданчику. Лихо вчасно вдалося оминути. Адже на місце оперативно прибули рятувальники та швидка медична допомога. Про це повідомляють у Криворізькому районному управлінні ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
![Може бути винною стара проводка: у Кривому Розі на вулиці Мусоргського з пожежі врятовано жінку](/images/16x9/photo_2023-09-15_13.48.52.jpeg)
Попередньо відомо, що вогонь викликала стара проводка на четвертому поверсі. Під час того, як все палало, одна з жінок-мешканок отримала легке отруєння продуктами горіння. 44-річну криворіжанку надзвичайники за допомогою м’яких нош винесли на вулицю. Вона госпіталізована до терапевтичного відділення однієї з міських лікарень.
Навкруги після загоряння тепер залишилися розплавлені дитячі іграшки, стіни у кіптяві та інші речі домашнього вжитку.
Нагадаємо, раніше на трасі Кропивницький – Кривий Ріг зіткнулися ВАЗ-2101 та ЗІЛ. Вантажівка від удару перекинулася на бік.
![](/img/2023-09/15/1694774997-photo_2023-09-15 13.47.19.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775012-photo_2023-09-15 13.47.27.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775024-photo_2023-09-15 13.47.36.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775036-photo_2023-09-15 13.47.38.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775052-photo_2023-09-15 13.47.48.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775064-photo_2023-09-15 13.47.58.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775087-photo_2023-09-15 13.48.02.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775100-photo_2023-09-15 13.48.04.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775113-photo_2023-09-15 13.48.07.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775127-photo_2023-09-15 13.48.11.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775138-photo_2023-09-15 13.48.14.jpeg)
![](/img/2023-09/15/1694775153-photo_2023-09-15 13.48.18.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)