Він стане Феніксом, що відродиться з попелу: переселенці з Бахмуту, що знайшли прихисток у Кривому Розі, відсвяткували 452-ий день народження рідного міста-фортеці
С 1 серпня 2022 року і до сьогодні найкровопролитнішою і найгарячішою точкою Донбасу є Бахмут. Нині там попіл та руїни. Постійні канонади артилерії, стрілецької зброї та ворожих літаків. Але місто у кілька десятків квадратних кілометрів та сили українських непереможних оборонців добряче зламали зуби і кістки окупантам, не давши їм пройти далі. Бахмутчани і ми, криворіжці, всі українці, віримо, що Фенікс обов’язково відродиться. Особливо ця віра кріпне у 452 день народження Бахмуту. Його сьогодні святкує і Кривий Ріг.
Хаб «Кривий Ріг – Бахмут. Разом до перемоги» у одному з парків у Саксаганському районі зібрав маленьких бахмутчан та дорослих. Для них – щирі посмішки, активності, квести, аніматори. Цей гарний настрій особливо важливий. Адже так демонструється підтримка. Кривий Ріг і Бахмут – велика та єдина родина. Заступник міського голови Сергій Мілютін зауважує, що у нас знайшли прилисток понад 2 тисячі мешканців Бахмуту та району. Міська влада та Рада оборони під керівництвом Олександра Вілкула робить все для того, аби нові криворіжці відчували себе комфортно.
«Ми створили 2 хаби, у які люди приїжджають і отримують психологічну допомогу. Там займаються з дітьми, надають гуманітарку. Діти можуть займатися в наших загальноосвітніх школах, музичних, мистецьких, спортивних. Робимо все для того, щоб підтримати людей. Дуже важлива підтримка дітей. Війна не має красти у них дитинство. Сьогодні ми зробили святкування до дня міста. Діти мають відчувати себе дітьми. Ми обов’язково переможемо!», - зазначив Сергій Мілютін.
Депутат міської ради та заступник очільника Ради оборони Кривого Рогу Олександр Пискун нещодавно бував на бойових позиціях під Бахмутом. Зустрічався з однією з наших криворізьких частин. Його звістка дуже втішна.
«Скажу так. Криворіжці роблять все заради того, щоб Бахмут став якомога скоріше вільним. І мешканці Бахмуту повернулися до свого рідного міста. А у Кривому Розі ми робимо все, щоб їм з нами зараз тут було комфортно. Слава Україні!», - говорить Олександр Пискун.
Катерина прийшла на свято з дитиною. Дуже хотіли потрапити. Приїхали з Тернівського району. Жінка каже, таких емоцій живих не вистачало. Адже малеча на дистанційці.
«Ми вчора готувалися, впритул до вбрання. 6 рочків їй. Кривий Ріг велике місто, не Бахмут. Його можна пішки пройти. Ми звикли», - ділиться нова криворіжанка.
Керівниця хабу «Кривий Ріг. З Бахмутом у серці» Марина Погорєлова радіє життю земляків у Кривому Розі. Особливо тому, як все складається у дітей. Вони у хабах розвантажуються психологічно, зустрічають друзів.
«Дуже хочу подякувати місцевій владі за організацію. Всі дуже вдячні за цю можливість святкувати у Кривому Розі. У місті 2 хаби. Один для Бахмутської міської територіальної громади. А інший для Бахмутського району. У нас зареєстровано біля 476 родин. Це близько 1200 осіб», - підкреслила Марина Погорєлова.
Нагадаємо, більше про діяльність осередку підтримки ВПО «Кривий Ріг. З Бахмутом у серці» можна дізнатися у спецвипуску програми «Прайм-тайм». https://one.kr.ua/releases/20069 А про новий консультативно-координаційний центр «Бахмутський район об’єднує» дивіться тут. https://one.kr.ua/releases/20965