Криворізький боксер виборов бронзу на Кубку України серед сотень спортсменів з різних куточків країни

5 Вересня 2023, 11:02 Поділитися СПОРТ

Днями на Буковині відбувся Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок. Ці змагання присвятили героям «Азовсталі». У них взяли участь майже 200 професійних боксерів і боксерок з різних куточків країни. Спортсмен з Кривого Рогу виборов призове місце. Чудовою новиною поділилася Криворізька дитяча юнацько-спортивна школа №9 у Facebook.

Майже 200 боксерів і боксерок відвідали с. Бояни Чернівецької області, аби взяти участь у Кубку України з боксу. Це все елітні спортсмени, члени олімпійської та дорослих збірних. Змагання присвятили героям «Азовсталі». До речі відкриття відвідали оборонець Маріуполя та один з добровольців, що на вертольотах проривалися на територію завода.
    Криворіжець Ігор Денисенко посів третє місце у ваговій категорії 92кг.

Нагадаємо, що троє криворіжців стали віце-чемпіонами континенту з кікбоксингу.