У новому навчальному році криворізькі діти за парти не сядуть: Рада оборони Кривого Рогу повідомила про дистанційний формат навчання з можливістю консультуватися офлайн
Перше вересня стрімко наступає на п’яти криворізьких учнів. Тому до початку нового навчального року у нашому місті велася довга дискусія з приводу формату уроків. Врешті-решт, після сотень консультацій з батьками та вчителями, вдалося затвердити найоптимальніший сценарій. Про це повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
![У новому навчальному році криворізькі діти за парти не сядуть: Рада оборони Кривого Рогу повідомила про дистанційний формат навчання з можливістю консультуватися офлайн](/images/16x9/photo_2023-08-25_17-34-32_EJUeVU7.jpg)
Олександр Вілкул зауважив, що за останній час ракетні атаки з боку окупантів почастішали. Особливо, балістичними засобами ураження, які дуже складно зафіксувати і знешкодити системі ППО. Тож діти вчитимуться дистанційно з можливістю отримати консультації у режимі офлайн.
«Кількість таких консультацій безпосередньо у школах, обладнаних укриттями, для кожного окремого класу визначатиметься вчителями спільно з батьківськими комітетами. Хто захоче – їх буде більше, хто не захоче – буде менше чи взагалі не буде. У сьогоднішній ситуації це єдина гнучка компромісна модель, яка може бути, враховуючи складову безпеки», - підкреслює очільник Ради оборони міста.
Серед мам і тат було багато затятих прихильників онлайну. Не менша кількість тих, хто виступав за офлайн. До зустрічі з дітьми у реальності у 109 школах за кошти бюджету Кривого Рогу пройшло облаштування укриттів. Є сертифікація від ДСНС. Але війна диктує свої умови.
«Вищі навчальні заклади, технікуми, ПТУ та коледжі підпорядковуються Міністерству освіти і питання режиму їх роботи визначаємо не ми», - окремо акцентував Олександр Вілкул.
![](/img/2023-08/25/1692974092-photo_2023-08-25_17-34-33.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)