Вправність та міць: криворізькі патрульні долучились до змагань з рукопашного бою

24 Липня 2023, 13:24 Поділитися

З 19 по 21 липня у Києві проходили змагання з рукопашного бою з-поміж збірних Національної поліції України. 25 команд змагалися за Кубок Голови Національної поліції України. Участь брали і патрульні з Кривого Рогу. Про це повідомив пресцентр патрульної поліції України.

Днями у Києві зібралися поліцейські збірні з усієї країни змагатися за Кубок Голови національної поліції України. 25 команд, близько 175 учасників, які демонстрували свої вміння з рукопашного бою.

Команда Департаменту патрульної поліції брала участь у таких змаганнях не вперше і посіла 5 місце у загальному підсумку. Увійшли до її складу і криворізькі правоохоронці.

Патрульні інспектори з Києва, Білої Церкви, Волині та Кривого Рогу виявляли справжню майстерність та міць. Навіть пропри отримані травми вони не здавалися, а продовжували поєдинок.

Євгеній Папук, патрульний з Білої Церкви перемагав титулованих суперників, і лише у фінальній сутичці у жорсткій боротьбі поступився противнику та опинився на третьому місці.