Для плідного полювання за ворогом: Рада оборони передала криворізькій 129-й бригаді ТрО 25 квадрокоптерів, зарядні станції та генератор
Рада оборони під керівництвом Олександра Вілкула продовжує потужну підтримку наших захисників. Криворізькій 129-ій окремій бригаді ТрО ЗСУ передали днями цінний вантаж. З ним несення служби та полювання за ворогом вийде на зовсім інший рівень. Про це повідомила радниця головы Ради оборони міста, голова ГО «Набат Кривбас» Вікторія Третяк.
![Для плідного полювання за ворогом: Рада оборони передала криворізькій 129-й бригаді ТрО 25 квадрокоптерів, зарядні станції та генератор](/images/16x9/360170438_3399531270297863_2436174093244249765_n.jpg)
До нової партії допомоги увійшли 25 квадрокоптерів «Мавік-3Т», 2 зарядні станції, 2 планшети, 4 маршрутизатори. Крім того, воїни отримали 3 840 метрів поліетиленової плівки, 211 автомобільних запчастин та дизельний генератор.
«Загалом, 129 бригада вже отримала допомоги від Ради оборони міста більше ніж на 370 млн грн. З них за рахунок міського бюджету – 157 млн грн., а через фонд ГО «Набат Кривбас» за рахунок приватних коштів – 213 млн грн. Це 2 млн 204 тис. товарів та послуг», - зазначила Вікторія Третяк.
Раніше територіальним оборонцям надавалися позашляховики, вантажівки, швидкі допомоги, бронежилети, рації, шоломи, складові військової форми, комплектуючі до зброї. Нині тривають закупівлі ще на більш ніж 15 млн грн.
![](/img/2023-07/15/1689404503-360087497_3399533390297651_8579106671274393515_n.jpg)
![](/img/2023-07/15/1689404509-360148958_3399542563630067_7412802215901711895_n.jpg)
![](/img/2023-07/15/1689404515-360163453_3399532240297766_2122859327766502763_n.jpg)
![](/img/2023-07/15/1689404521-360170175_3399470333637290_3800102060174454440_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)