10 золотих, п’ять срібних та п’ять бронзових медалей здобули криворізькі плавці у Дніпрі

10 Липня 2023, 21:00 Поділитися

8 липня пройшов третій етап Кубка Дніпра з плавання. Учасники зібралися, щоб боротися за першість у на різних дистанціях та у різних стилях. Скористалися цією можливістю і вихованці ДЮСШ №10. Плавці гідно представили місто та поповнили свої скарбнички новими нагородами. Про це повідомила спортивна школа на сторінці у соцмережі.

Днями відбувся третій етап кубку Дніпра з плавання. Спортсмени з ДЮСШ №10 впевнено представляли школу на змаганнях. У напруженій боротьбі серед великої кількості учасників їм вдалося вибороти 10 золотих, п’ять срібних та п’ять бронзових медалей.

Вітаємо Софію Куликівську, що виборола чотири золоті нагороди, Владислава Онищика з двома золотими відзнаками, Руслана Абдуллаєва зі сріблом і золотом у скарбничці, Макара Назимка із зайнятим другим і третім місцем, Артема Новікова, він посів друге місце на двох дистанціях. Святослав Атамась здобув дві бронзові нагороди. А також відзначились Максим Власенко, Ярослав Муразанов, Артем Новіков, Роман Ленкін, Богдан Елістратов та Мілана Біловодська.

Вони тренувалися під керівництвом досвідчених тренерів-викладачів: Іващенко Г.В. та Куликівської Т.О.