17 криворізьких плавців повернулися з Дніпра з нагородами

9 Липня 2023, 18:20 Поділитися

8 липня пройшов третій етап Кубку Дніпра з плавання, де вихованці ДЮСШ №1 у запеклій боротьбі здобули більше дюжини нагород та у загальному заліку опинилися у першій трійці. Про це повідомили на сторінці спортивної школи у соцмережі.

Шість годин змагань: багато учасників і маленький басейн – не найсприятливіші умови для спортсменів. Таким був третій етап кубку Дніпра з плавання. Проте, це не завадило вихованцям ДЮСШ №1 у напруженій боротьбі здобути низку нагород. Нашим плавцям додавали сил і енергії гаряча підтримка вболівальників і віра в себе. Відмінне суддівство, чіткий регламент та 17 призерів – саме такими запам’ятали ці змагання криворіжці. Нагородження майже 20 спортсменів команди дозволило ДЮСШ №1 посісти третє місце у загальному рейтингу.

Редакція «Першого міського» вітає переможців, призерів та педагогів з гарними результатами та бажає здобути ще більше перемог і нагород у майбутньому.