Ніч на Дніпропетровщині минула тихо та без надзвичайних ситуацій.
В ніч на 24 травня в Дніпропетровські області не зафіксували атак ворога. До того ж, жодна з громад Дніпропетровської області не постраждала від російських обстрілів. Про це повідомила Рада оборони області.
![Ніч на Дніпропетровщині минула тихо та без надзвичайних ситуацій](/images/16x9/photo_2023-03-29_20-27-39_qwbQZjG.jpg)
Цієї ночі жителі регіону спали спокійно, адже обстрілів на Дніпропетровщині не було. Не обстрілював ворог і Криворізький район. До того ж, жодна з громад Дніпропетровської області не постраждала від російських атак.
Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу.
У Кривому Розі тривають поточні ремонти дорожнього покриття. Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)