Навчання для військовослужбовців у Кривому Розі: воїни готуються до контрнаступу та на практиці відточують навички штурмових дій
У Кривому Розі навчання для всіх Сил оборони, зокрема воїнів Національної гвардії, територіальної оборони, Національної поліції та Збройних сил України, проводиться на постійній основі. Воїни засвоюють теорію та відточують навички ведення штурмових дій на спеціальних навчальних локаціях із спецзброєю. Цей важливий навчальний проєкт з покращення навичок та набуття військовослужбовцями різного роду досвіду діє за підтримки Ради оборони міста.
Цими вихідними у Кривому Розі тренування для вдосконалення навичок у штурмових діях на спецполігоні зі страйкбольною зброєю проходили нацгвардійці та правоохоронці. Закупленої Радою оборони міста навчальної зброї достатньо для тренування майже роти військовослужбовців за одне навчання.
«Більше року тому Рада оборони міста закупила обладнання, що дозволяє проводити тактичну підготовку та відточувати навички наших військовослужбовців у ведені штурмових дій. Така підготовка дуже доречна. Наші військовослужбовці набралися досвіду, навичок та знань, і на практиці довели дієвість такого навчання під час звільнення правобережжя Херсонщини», - зазначив радник голови Ради оборони міста Олександр Пискун.
Таке навчання й на сьогодні залишається актуальним, бо ще дуже багато українських земель треба звільнити від окупантів. Навчальний полігон з практичних занять дозволяє відпрацювати одразу декілька напрямків. Одна частина практичного навчання проходить в умовах міста – це ведення вуличних боїв, зачистка будівель та визволення населених пунктів. Друга частина – це стрільби. А саме - ведення штурмових дій в польових умовах, взяття ліній оборони, укріпрайонів тощо.
«Ми повернулися із зони бойових дій і вже два місяці займаємось удосконаленням штурмових навичок. Постійно. Кожного дня. В цьому нам дуже допомагають інструктори по роботі із страйкбольною зброєю, - розповідає військовослужбовець на псевдо «Старшина». - Ця зброя відтворює реальність подій. Це набагато краще, ніж імітувати відкриття вогню і кидання імітованих гранат».