Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання

17 Травня 2023, 20:40 Поділитися

Протягом двох днів, 13 та 14 травня, у Камʼянському проходив другий етап Кубку «SWIM SHARKS» з плавання. У змаганнях взяли участь 410 спортсменів з 14 міст України, в тому числі й з Кривого Рогу. З гарними результатами повернулися додому вихованці криворізької ДЮСШ №10. На всеукраїнських змаганнях із плавання юнаки та дівчатка здобули 17 медалей різного ґатунку. Інформацію про це опублікували на сторінці в навчального закладу у соцмережі.

Як повідомили у ДЮСШ №10, у другому етапі Кубку «SWIM SHARKS» плавці та плавчині школи посіли п’ять перших, п’ять других та сім третіх призових місць.

На рахунку Аріни Лісняк три золотих медалі у змаганнях на 50 м батерфляй, та на 50 м і 200 м вільним стилем. Є в дівчини й бронза здобута у запливі на 200 м стилем батерфляй. Три срібла Кубку «SWIM SHARKS» у Євгена Деркач у запливах на 50 м, 100 м і 200 м на спині.

Софія Краснікова здобула два золота на дистанціях у 50 м і 200 м на спині та бронзу у змаганні вільним стилем на 100 м. Подвійне срібло у Любові Астаніної у запливах на 100 й 200 метрів вільним стилем. По одній бронзовій нагороді у різних вікових категоріях на дистанції 100 м стилем батерфляй у Стелли Пяткової, Кирила Литвина, Ярослава Лянзберга. Також почесне третє місце у запливах на 200 м на спині і брасом у Євгенії Мустяци та Аліси Гостюхіної відповідно.

Окрім того дев’ять спортсменів покращили свої розряди, виконавши на кубку необхідні нормативи. 1-й дорослий розряд отримав Нікіта Борщ, другий дорослий – Нікіта Гайдученко, 3-й дорослий – Кирило Литвин та Владислав Бондаренко. 1-й юнацький розряд отримали Злата Давидюк, Марія Філенко, Аліса Гостюхіна, Іван Ільченко та Катерина Пасічнюк.

До змагань плавців й плавинь підготували тренерки-викладачки ДЮСШ №10 Галина Іващенко, Ольга Литвин та Ірина Задирака.