Подвійне золото та бронза Всеукраїнського турніру з тхеквондо ВТФ «Кубок Люберта» у скарбниці криворізьких бійців

9 Травня 2023, 21:44 Поділитися СПОРТ

З 6 по 7 травня у Луцьку проходив відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок Люберта». В ньому взяли участь близько 540 спортсменів з різних регіонів України. Професійно виступивши, вихованці криворізької ДЮСШ №8 здобули два золота та одну бронзу змагань. Інформацію про досягнення наших спортсменів розмістили на сторінці спортивної школи.

Всеукраїнський відкритий турнір «Кубок Любарта» з тхеквондо ВТФ проходив у розділах «керугі» (спаринг) та «пумсе» - показові виступи-демонстрації базових технік. Вихованці тренера ДЮСШ №8 Андрія Черткова гідно представили школу та наше місто, здобувши одразу кілька нагород.

Серед спортсменів 2004 року народження у ваговий категорії до 68 кг золоту медаль виборов Антон Гриценко. В особистому заліку серед жінок в розділі «пумсе» перше місце посіла Анастасія Матросова.

Серед спортсменів 2014 року народження та у ваговій категорії до 34 кг бронзову медаль змагань здобув Тимофій Зайцев.