Поєднали жах війни із величчю української культури: у одному із парків Кривого Рогу художниці перетворили протитанкові «їжаки» на витвір мистецтва
У парку «Щастя», що в Довгинцівському районі, на одні із найвідоміших «атрибутів» війни – протитанкові «їжаки» нанесли не менш відомий атрибут української культури – Петриківський розпис. Все аби показати – нам є що захищати. Виконували роботи художниці арт-студії Eleven, а повідомила про це заступниця голови Довгинцівської райради Світлана Хватова.
![Поєднали жах війни із величчю української культури: у одному із парків Кривого Рогу художниці перетворили протитанкові «їжаки» на витвір мистецтва](/images/16x9/photo_2023-05-09_12-06-18.jpg)
Нещодавно відвідувачі парку «Щастя» могли звернути увагу на появу нових непересічних елементів декору. Хтось перетворив уже знайомі українцям протитанкові «їжаки» на справжні витвори мистецтва.
Зробили це художниці із арт-студії Eleven. Дівчата хотіли, аби навіть через, здавалося б, виключно воєнні речі можна було б всьому світові транслювати українські традиції та культуру. Показати, що навіть в таких важких умовах ми цінуємо наші традиції та наше культурне надбання. Для цього «їжаки» розмалювали елементами Петриківського розпису.
«Розписуючи їх, дівчата поєднали жах війни, що уособлює собою ця захисна конструкція, з величчю традиційної української культури. Українцям є, що захищати. У нас неймовірна культура і глибокі цінності», - зазначила Світлана Хватова.
Нагадаємо, напередодні Великодня дерева у парку «Щастя» прикрашали «писанками Перемоги».
![](/img/2023-05/09/1683624294-photo_2023-05-09_12-05-59.jpg)
![](/img/2023-05/09/1683624301-photo_2023-05-09_12-06-07.jpg)
![](/img/2023-05/09/1683624311-photo_2023-05-09_12-06-10.jpg)
![](/img/2023-05/09/1683624328-photo_2023-05-09_12-06-21.jpg)
![](/img/2023-05/09/1683624334-photo_2023-05-09_12-06-23.jpg)
![](/img/2023-05/09/1683624343-photo_2023-05-09_12-06-26.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)